TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Arka II Gdynia 3036 22 5 3 89-22 14 1 0 51-9 8 4 3 38-13 0 0 0 0-0
2. Polonia Gdańsk 3030 19 3 8 59-29 8 2 5 31-17 11 1 3 28-12 0 0 0 0-0
3. Orlęta Reda 3027 16 5 9 58-32 9 1 5 27-17 7 4 4 31-15 1 0 1 2-2
4. Wietcisa Skarszewy 3027 17 2 11 55-43 11 1 3 34-19 6 1 8 21-24 1 0 1 2-2
5. Powiśle Dzierzgoń 3026 15 7 8 48-40 8 4 3 27-16 7 3 5 21-24 0 0 0 0-0
6. GSS Potok Pszczółki 3026 15 6 9 56-46 9 4 2 31-17 6 2 7 25-29 0 0 0 0-0
7. Pomorze Potęgowo 3025 14 7 9 50-40 8 3 4 31-20 6 4 5 19-20 0 0 0 0-0
8. Wierzyca Pelplin 3022 13 5 12 46-44 9 2 4 28-19 4 3 8 18-25 0 0 0 0-0
9. Pomezania Malbork 3019 11 5 14 52-61 7 1 7 27-27 4 4 7 25-34 0 0 0 0-0
10. GKS Przodkowo 3018 11 3 16 43-49 5 3 6 20-17 6 0 10 23-32 0 0 0 0-0
11. Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 3018 10 5 15 49-60 7 2 7 34-25 3 3 8 15-35 0 0 0 0-0
12. Czarni Czarne 3017 10 4 16 40-60 8 3 4 25-18 2 1 12 15-42 0 0 0 0-0
13. Pogoń Lębork 3017 7 12 11 36-41 4 6 5 22-18 3 6 6 14-23 0 0 0 0-0
14. Olimpia Sztum 3016 9 5 16 27-62 7 4 4 19-18 2 1 12 8-44 0 0 0 0-0
15. KP Starogard Gdański 3014 9 1 20 39-68 6 1 8 22-37 3 0 12 17-31 0 0 0 0-0
16. Jantar Ustka 306 2 5 23 26-76 2 2 11 17-33 0 3 12 9-43 0 0 0 0-0

1. kolejka

Polonia Gdańsk GKS Przodkowo 06-08-2011 11:00 2:0 (0:0)
Czarni Czarne Arka II Gdynia 06-08-2011 15:00 0:4 (0:2)
GSS Potok Pszczółki Orlęta Reda 06-08-2011 17:00 1:2 (0:0)
KP Starogard Gdański Olimpia Sztum 06-08-2011 17:00 1:2 (0:0)
Pogoń Lębork Wietcisa Skarszewy 06-08-2011 17:00 4:1 (0:0)
Jantar Ustka Pomezania Malbork 06-08-2011 17:00 3:3 (0:0)
Wierzyca Pelplin Powiśle Dzierzgoń 06-08-2011 18:00 0:2 (0:0)
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo Pomorze Potęgowo 07-08-2011 17:00 1:3 (0:0)


2. kolejka

Polonia Gdańsk GSS Potok Pszczółki 13-08-2011 11:00 6:1 (0:0)
GKS Przodkowo Powiśle Dzierzgoń 13-08-2011 12:30 3:0 (0:0)
Pomezania Malbork Wierzyca Pelplin 13-08-2011 16:00 2:2 (0:0)
Wietcisa Skarszewy Czarni Czarne 13-08-2011 17:00 6:2 (0:0)
Olimpia Sztum Pogoń Lębork 13-08-2011 17:00 2:0 (0:0)
Pomorze Potęgowo KP Starogard Gdański 13-08-2011 17:00 2:1 (0:0)
Arka II Gdynia Jantar Ustka 14-08-2011 11:00 3:0 (2:0)
Orlęta Reda Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 14-08-2011 15:00 0:1 (0:0)


3. kolejka

Czarni Czarne Olimpia Sztum 20-08-2011 15:00 3:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Pomezania Malbork 20-08-2011 16:00 2:2 (0:0)
KP Starogard Gdański Orlęta Reda 20-08-2011 17:00 1:8 (0:0)
Pogoń Lębork Pomorze Potęgowo 20-08-2011 17:00 1:2 (0:0)
Jantar Ustka Wietcisa Skarszewy 20-08-2011 17:00 1:2 (0:0)
Wierzyca Pelplin Arka II Gdynia 20-08-2011 18:00 0:3 (0:1)
GSS Potok Pszczółki GKS Przodkowo 21-08-2011 15:00 1:0 (0:0)
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo Polonia Gdańsk 21-08-2011 17:00 1:2 (0:0)


4. kolejka

GKS Przodkowo Pomezania Malbork 24-08-2011 17:00 3:5 (0:0)
Arka II Gdynia Powiśle Dzierzgoń 24-08-2011 17:00 5:1 (4:1)
Wietcisa Skarszewy Wierzyca Pelplin 24-08-2011 17:00 2:1 (0:0)
Pomorze Potęgowo Czarni Czarne 24-08-2011 17:00 1:0 (0:0)
Polonia Gdańsk KP Starogard Gdański 24-08-2011 17:00 0:1 (0:0)
GSS Potok Pszczółki Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 24-08-2011 17:00 1:1 (0:0)
Pogoń Lębork Orlęta Reda 24-08-2011 17:30 1:2 (0:0)
Olimpia Sztum Jantar Ustka 24-08-2011 18:00 1:0 (0:0)


5. kolejka

Czarni Czarne Orlęta Reda 27-08-2011 15:00 0:3 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Wietcisa Skarszewy 27-08-2011 16:00 0:2 (0:0)
Pomezania Malbork Arka II Gdynia 27-08-2011 16:00 1:0 (1:0)
KP Starogard Gdański GSS Potok Pszczółki 27-08-2011 17:00 2:5 (0:0)
Pogoń Lębork Polonia Gdańsk 27-08-2011 17:00 1:0 (0:0)
Jantar Ustka Pomorze Potęgowo 27-08-2011 17:00 1:2 (0:0)
Wierzyca Pelplin Olimpia Sztum 27-08-2011 18:00 4:0 (0:0)
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo GKS Przodkowo 14-09-2011 17:00 4:1 (0:0)


6. kolejka

Polonia Gdańsk Czarni Czarne 03-09-2011 11:00 5:0 (0:0)
GKS Przodkowo Arka II Gdynia 03-09-2011 15:00 1:1 (0:1)
Wietcisa Skarszewy Pomezania Malbork 03-09-2011 16:00 3:1 (0:0)
Olimpia Sztum Powiśle Dzierzgoń 03-09-2011 17:00 0:0 (0:0)
Pomorze Potęgowo Wierzyca Pelplin 03-09-2011 17:00 1:1 (0:0)
Orlęta Reda Jantar Ustka 04-09-2011 14:00 5:1 (0:0)
GSS Potok Pszczółki Pogoń Lębork 04-09-2011 15:00 3:0 (0:0)
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo KP Starogard Gdański 04-09-2011 17:00 5:1 (0:0)


7. kolejka

Czarni Czarne GSS Potok Pszczółki 10-09-2011 15:00 2:1 (0:0)
KP Starogard Gdański GKS Przodkowo 10-09-2011 16:00 0:2 (0:0)
Jantar Ustka Polonia Gdańsk 10-09-2011 16:00 0:3 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Pomorze Potęgowo 10-09-2011 16:00 2:3 (0:0)
Pomezania Malbork Olimpia Sztum 10-09-2011 16:00 0:1 (0:0)
Pogoń Lębork Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 10-09-2011 17:00 2:2 (0:0)
Wierzyca Pelplin Orlęta Reda 10-09-2011 17:00 1:0 (0:0)
Arka II Gdynia Wietcisa Skarszewy 11-09-2011 11:00 2:0 (0:0)


8. kolejka

Polonia Gdańsk Wierzyca Pelplin 17-09-2011 11:00 1:4 (0:0)
GKS Przodkowo Wietcisa Skarszewy 17-09-2011 15:00 1:0 (0:0)
Pomorze Potęgowo Pomezania Malbork 17-09-2011 16:00 1:2 (0:0)
GSS Potok Pszczółki Jantar Ustka 17-09-2011 16:00 4:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Pogoń Lębork 17-09-2011 16:00 3:2 (0:0)
Olimpia Sztum Arka II Gdynia 17-09-2011 17:00 0:4 (0:0)
Orlęta Reda Powiśle Dzierzgoń 18-09-2011 14:00 0:1 (0:0)
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo Czarni Czarne 18-09-2011 16:00 1:5 (0:0)


9. kolejka

Czarni Czarne KP Starogard Gdański 24-09-2011 14:00 1:0 (0:0)
Jantar Ustka Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 24-09-2011 15:30 1:3 (0:0)
Pogoń Lębork GKS Przodkowo 24-09-2011 16:00 1:2 (0:0)
Wierzyca Pelplin GSS Potok Pszczółki 24-09-2011 16:00 1:1 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Polonia Gdańsk 24-09-2011 16:00 1:2 (0:0)
Pomezania Malbork Orlęta Reda 24-09-2011 16:00 0:6 (0:0)
Wietcisa Skarszewy Olimpia Sztum 24-09-2011 16:00 3:1 (0:0)
Arka II Gdynia Pomorze Potęgowo 25-09-2011 11:00 4:1 (1:1)


10. kolejka

Polonia Gdańsk Pomezania Malbork 01-10-2011 11:00 2:0 (0:0)
GKS Przodkowo Olimpia Sztum 01-10-2011 15:00 5:0 (0:0)
GSS Potok Pszczółki Powiśle Dzierzgoń 01-10-2011 15:00 3:2 (0:0)
Pogoń Lębork Czarni Czarne 01-10-2011 15:00 2:2 (0:0)
Pomorze Potęgowo Wietcisa Skarszewy 01-10-2011 15:30 1:4 (0:0)
KP Starogard Gdański Jantar Ustka 01-10-2011 16:00 2:2 (0:0)
Orlęta Reda Arka II Gdynia 02-10-2011 13:00 2:5 (1:1)
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo Wierzyca Pelplin 02-10-2011 16:00 3:1 (0:0)


11. kolejka

Jantar Ustka Pogoń Lębork 08-10-2011 12:00 2:1 (0:0)
Czarni Czarne GKS Przodkowo 08-10-2011 13:00 1:2 (0:0)
Wierzyca Pelplin KP Starogard Gdański 08-10-2011 15:00 3:1 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 08-10-2011 15:00 5:0 (0:0)
Pomezania Malbork GSS Potok Pszczółki 08-10-2011 15:00 0:1 (0:0)
Wietcisa Skarszewy Orlęta Reda 08-10-2011 15:00 2:1 (0:0)
Olimpia Sztum Pomorze Potęgowo 08-10-2011 15:00 1:1 (0:0)
Arka II Gdynia Polonia Gdańsk 09-10-2011 11:00 0:0 (0:0)


12. kolejka

Polonia Gdańsk Wietcisa Skarszewy 15-10-2011 11:00 0:2 (0:0)
Czarni Czarne Jantar Ustka 15-10-2011 13:00 4:2 (0:0)
GSS Potok Pszczółki Arka II Gdynia 15-10-2011 14:00 1:1 (1:1)
Pogoń Lębork Wierzyca Pelplin 15-10-2011 14:00 0:1 (0:0)
GKS Przodkowo Pomorze Potęgowo 15-10-2011 15:00 0:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Powiśle Dzierzgoń 15-10-2011 15:00 0:1 (0:0)
Orlęta Reda Olimpia Sztum 16-10-2011 13:00 3:0 (0:0)
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo Pomezania Malbork 16-10-2011 15:00 1:2 (0:0)


13. kolejka

Jantar Ustka GKS Przodkowo 22-10-2011 12:00 0:1 (0:0)
Olimpia Sztum Polonia Gdańsk 22-10-2011 14:00 2:5 (0:0)
Pomorze Potęgowo Orlęta Reda 22-10-2011 14:30 1:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin Czarni Czarne 22-10-2011 15:00 4:1 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Pogoń Lębork 22-10-2011 15:00 1:1 (0:0)
Wietcisa Skarszewy GSS Potok Pszczółki 22-10-2011 15:00 0:6 (0:0)
Pomezania Malbork KP Starogard Gdański 22-10-2011 17:00 5:2 (0:0)
Arka II Gdynia Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 23-10-2011 11:00 5:0 (1:0)


14. kolejka

Polonia Gdańsk Pomorze Potęgowo 29-10-2011 11:00 2:1 (0:0)
Jantar Ustka Wierzyca Pelplin 29-10-2011 12:00 1:2 (0:0)
Czarni Czarne Powiśle Dzierzgoń 29-10-2011 13:00 2:2 (0:0)
GKS Przodkowo Orlęta Reda 29-10-2011 14:00 2:3 (0:0)
KP Starogard Gdański Arka II Gdynia 29-10-2011 14:00 1:7 (0:5)
Pogoń Lębork Pomezania Malbork 29-10-2011 14:00 1:3 (0:0)
GSS Potok Pszczółki Olimpia Sztum 29-10-2011 15:00 1:0 (0:0)
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo Wietcisa Skarszewy 30-10-2011 15:00 1:3 (0:0)


15. kolejka

Olimpia Sztum Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 05-11-2011 13:00 1:0 (0:0)
Pomorze Potęgowo GSS Potok Pszczółki 05-11-2011 13:00 3:0 (0:0)
Wierzyca Pelplin GKS Przodkowo 05-11-2011 14:00 3:2 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Jantar Ustka 05-11-2011 14:00 1:1 (0:0)
Pomezania Malbork Czarni Czarne 05-11-2011 14:00 1:0 (0:0)
Wietcisa Skarszewy KP Starogard Gdański 05-11-2011 14:00 1:0 (0:0)
Arka II Gdynia Pogoń Lębork 06-11-2011 11:00 3:0 (1:0)
Orlęta Reda Polonia Gdańsk 06-11-2011 13:00 2:1 (0:0)


16. kolejka

Orlęta Reda GSS Potok Pszczółki 11-11-2011 13:00 0:2 (0:0)
Olimpia Sztum KP Starogard Gdański 12-11-2011 12:00 2:1 (0:0)
Pomorze Potęgowo Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 12-11-2011 13:00 3:3 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Wierzyca Pelplin 12-11-2011 13:00 1:0 (0:0)
GKS Przodkowo Polonia Gdańsk 12-11-2011 14:00 0:1 (0:0)
Wietcisa Skarszewy Pogoń Lębork 12-11-2011 14:00 1:2 (0:0)
Pomezania Malbork Jantar Ustka 12-11-2011 14:00 5:0 (0:0)
Arka II Gdynia Czarni Czarne 13-11-2011 16:00 5:0 (1:0)


17. kolejka

Jantar Ustka Arka II Gdynia 19-11-2011 12:00 0:5 (0:2)
Czarni Czarne Wietcisa Skarszewy 19-11-2011 12:00 4:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin Pomezania Malbork 19-11-2011 13:00 2:2 (0:0)
Pogoń Lębork Olimpia Sztum 19-11-2011 13:00 5:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Pomorze Potęgowo 19-11-2011 13:00 2:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń GKS Przodkowo 20-11-2011 13:00 2:1 (0:0)
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo Orlęta Reda 20-11-2011 13:00 0:0 (0:0)
GSS Potok Pszczółki Polonia Gdańsk 20-11-2011 13:00 0:2 (0:0)


18. kolejka

Polonia Gdańsk Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 24-03-2012 13:00 6:0 (0:0)
GKS Przodkowo GSS Potok Pszczółki 24-03-2012 14:00 0:2 (0:0)
Olimpia Sztum Czarni Czarne 24-03-2012 14:00 0:1 (0:0)
Pomorze Potęgowo Pogoń Lębork 24-03-2012 15:00 3:0 (0:0)
Wietcisa Skarszewy Jantar Ustka 24-03-2012 15:00 5:0 (0:0)
Pomezania Malbork Powiśle Dzierzgoń 24-03-2012 18:00 0:2 (0:0)
Arka II Gdynia Wierzyca Pelplin 25-03-2012 11:00 2:1 (1:0)
Orlęta Reda KP Starogard Gdański 25-03-2012 14:00 2:0 (0:0)


19. kolejka

Jantar Ustka Olimpia Sztum 31-03-2012 11:00 0:0 (0:0)
Czarni Czarne Pomorze Potęgowo 31-03-2012 14:00 0:0 (0:0)
Pomezania Malbork GKS Przodkowo 31-03-2012 15:00 3:2 (0:0)
KP Starogard Gdański Polonia Gdańsk 31-03-2012 15:00 0:2 (0:0)
Orlęta Reda Pogoń Lębork 31-03-2012 16:00 1:1 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Arka II Gdynia 31-03-2012 16:00 1:1 (0:1)
Wierzyca Pelplin Wietcisa Skarszewy 31-03-2012 16:00 2:0 (0:0)
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo GSS Potok Pszczółki 01-04-2012 16:00 4:1 (0:0)


20. kolejka

Chojniczanka II/Jantar Pawłowo GKS Przodkowo 07-04-2012 11:00 1:2 (0:0)
Polonia Gdańsk Pogoń Lębork 07-04-2012 11:00 1:1 (0:0)
Arka II Gdynia Pomezania Malbork 07-04-2012 11:00 5:2 (3:1)
Olimpia Sztum Wierzyca Pelplin 07-04-2012 13:00 0:0 (0:0)
Pomorze Potęgowo Jantar Ustka 07-04-2012 14:00 2:0 (0:0)
GSS Potok Pszczółki KP Starogard Gdański 07-04-2012 15:00 4:3 (0:0)
Orlęta Reda Czarni Czarne 07-04-2012 15:00 2:1 (0:0)
Wietcisa Skarszewy Powiśle Dzierzgoń 07-04-2012 16:00 4:2 (0:0)


21. kolejka

Jantar Ustka Orlęta Reda 14-04-2012 11:00 1:2 (0:0)
Czarni Czarne Polonia Gdańsk 14-04-2012 11:00 1:2 (0:0)
Pomezania Malbork Wietcisa Skarszewy 14-04-2012 15:00 2:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Olimpia Sztum 14-04-2012 16:00 1:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 14-04-2012 16:00 0:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin Pomorze Potęgowo 14-04-2012 17:00 3:1 (0:0)
Pogoń Lębork GSS Potok Pszczółki 14-04-2012 17:00 1:1 (0:0)
Arka II Gdynia GKS Przodkowo 15-04-2012 11:00 4:3 (1:1)


22. kolejka

Polonia Gdańsk Jantar Ustka 21-04-2012 11:00 4:2 (0:0)
GKS Przodkowo KP Starogard Gdański 21-04-2012 14:00 0:2 (0:0)
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo Pogoń Lębork 21-04-2012 14:00 1:1 (0:0)
Olimpia Sztum Pomezania Malbork 21-04-2012 15:00 1:0 (0:0)
GSS Potok Pszczółki Czarni Czarne 21-04-2012 16:00 4:1 (0:0)
Orlęta Reda Wierzyca Pelplin 21-04-2012 16:00 3:1 (0:0)
Pomorze Potęgowo Powiśle Dzierzgoń 21-04-2012 16:00 2:3 (0:0)
Wietcisa Skarszewy Arka II Gdynia 21-04-2012 16:00 1:0 (1:0)


23. kolejka

Jantar Ustka GSS Potok Pszczółki 28-04-2012 11:00 1:2 (0:0)
Czarni Czarne Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 28-04-2012 14:00 2:1 (0:0)
Arka II Gdynia Olimpia Sztum 28-04-2012 15:00 6:0 (2:0)
Powiśle Dzierzgoń Orlęta Reda 28-04-2012 16:00 2:1 (0:0)
Wietcisa Skarszewy GKS Przodkowo 28-04-2012 17:00 1:2 (0:0)
Pomezania Malbork Pomorze Potęgowo 28-04-2012 17:00 0:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin Polonia Gdańsk 28-04-2012 17:00 1:2 (0:0)
Pogoń Lębork KP Starogard Gdański 28-04-2012 17:00 1:0 (0:0)


24. kolejka

Polonia Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 05-05-2012 11:00 0:1 (0:0)
GKS Przodkowo Pogoń Lębork 05-05-2012 16:00 0:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Czarni Czarne 05-05-2012 16:00 2:1 (0:0)
Olimpia Sztum Wietcisa Skarszewy 05-05-2012 16:00 0:2 (0:0)
Orlęta Reda Pomezania Malbork 05-05-2012 16:30 5:1 (0:0)
GSS Potok Pszczółki Wierzyca Pelplin 05-05-2012 17:00 2:0 (0:0)
Pomorze Potęgowo Arka II Gdynia 05-05-2012 17:00 4:2 (2:2)
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo Jantar Ustka 06-05-2012 17:00 2:0 (0:0)


25. kolejka

Jantar Ustka KP Starogard Gdański 12-05-2012 11:00 1:4 (0:0)
Czarni Czarne Pogoń Lębork 12-05-2012 14:00 0:0 (0:0)
Pomezania Malbork Polonia Gdańsk 12-05-2012 15:00 1:5 (0:0)
Olimpia Sztum GKS Przodkowo 12-05-2012 16:00 5:2 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń GSS Potok Pszczółki 12-05-2012 16:00 3:1 (0:0)
Wietcisa Skarszewy Pomorze Potęgowo 12-05-2012 17:00 1:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 12-05-2012 17:00 2:1 (0:0)
Arka II Gdynia Orlęta Reda 13-05-2012 11:00 2:1 (0:1)


26. kolejka

GKS Przodkowo Czarni Czarne 16-05-2012 16:00 2:1 (0:0)
Orlęta Reda Wietcisa Skarszewy 16-05-2012 16:30 1:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Wierzyca Pelplin 16-05-2012 17:00 3:2 (0:0)
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo Powiśle Dzierzgoń 16-05-2012 17:00 3:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Arka II Gdynia 16-05-2012 17:00 0:3 (0:1)
Pomorze Potęgowo Olimpia Sztum 16-05-2012 17:00 4:1 (0:0)
GSS Potok Pszczółki Pomezania Malbork 16-05-2012 17:30 1:1 (0:0)
Pogoń Lębork Jantar Ustka 16-05-2012 18:00 0:0 (0:0)


27. kolejka

Pomorze Potęgowo GKS Przodkowo 19-05-2012 17:00 3:1 (0:0)
Olimpia Sztum Orlęta Reda 19-05-2012 17:00 1:1 (0:0)
Wietcisa Skarszewy Polonia Gdańsk 19-05-2012 17:00 2:0 (0:0)
Arka II Gdynia GSS Potok Pszczółki 19-05-2012 17:00 3:0 (3:0)
Pomezania Malbork Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 19-05-2012 17:00 5:2 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń KP Starogard Gdański 19-05-2012 17:00 2:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin Pogoń Lębork 19-05-2012 17:00 0:2 (0:0)
Jantar Ustka Czarni Czarne 19-05-2012 17:00 4:0 (0:0)


28. kolejka

Chojniczanka II/Jantar Pawłowo Arka II Gdynia 26-05-2012 00:00 0:1 (0:1)
GKS Przodkowo Jantar Ustka 26-05-2012 17:00 3:0 (0:0)
Czarni Czarne Wierzyca Pelplin 26-05-2012 17:00 4:0 (0:0)
Pogoń Lębork Powiśle Dzierzgoń 26-05-2012 17:00 1:1 (0:0)
KP Starogard Gdański Pomezania Malbork 26-05-2012 17:00 3:1 (0:0)
GSS Potok Pszczółki Wietcisa Skarszewy 26-05-2012 17:00 3:3 (0:0)
Polonia Gdańsk Olimpia Sztum 26-05-2012 17:00 2:1 (0:0)
Orlęta Reda Pomorze Potęgowo 26-05-2012 17:00 0:2 (0:0)


29. kolejka

Orlęta Reda GKS Przodkowo 18-04-2012 17:00 1:0 (0:0)
Pomorze Potęgowo Polonia Gdańsk 18-04-2012 17:00 0:1 (0:0)
Olimpia Sztum GSS Potok Pszczółki 18-04-2012 17:00 3:1 (0:0)
Wietcisa Skarszewy Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 18-04-2012 17:00 2:0 (0:0)
Arka II Gdynia KP Starogard Gdański 18-04-2012 17:00 2:0 (1:0)
Pomezania Malbork Pogoń Lębork 18-04-2012 17:00 2:3 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Czarni Czarne 18-04-2012 17:30 3:0 (0:0)
Wierzyca Pelplin Jantar Ustka 18-04-2012 17:30 2:1 (0:0)


30. kolejka

GKS Przodkowo Wierzyca Pelplin 25-04-2012 17:00 0:2 (0:0)
KP Starogard Gdański Wietcisa Skarszewy 25-04-2012 17:00 2:1 (0:0)
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo Olimpia Sztum 25-04-2012 17:00 6:2 (0:0)
GSS Potok Pszczółki Pomorze Potęgowo 25-04-2012 17:00 2:1 (0:0)
Polonia Gdańsk Orlęta Reda 25-04-2012 17:00 0:0 (0:0)
Jantar Ustka Powiśle Dzierzgoń 25-04-2012 18:00 1:3 (0:0)
Czarni Czarne Pomezania Malbork 25-04-2012 18:00 1:0 (0:0)
Pogoń Lębork Arka II Gdynia 25-04-2012 18:00 1:1 (0:1)


Mapa Strony