TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Lechia Gdańsk 2674 24 2 0 118-8
2. Arka Gdynia 2670 23 1 2 123-12
3. Lechia Gdańsk AP 2650 15 5 6 50-27
4. Arka Gdynia SI 2647 14 5 7 69-45
5. Olivia Gdańsk 2643 13 4 9 50-53
6. Gryf Słupsk 2641 12 5 9 60-53
7. Rodło Kwidzyn 2634 10 4 12 49-60
8. Chojniczanka Chojnice 2633 8 9 9 35-36
9. Akademia Piłkarska Malbork 2630 9 3 14 45-73
10. Bałtyk Gdynia 2630 8 6 12 40-53
11. Polonia Gdańsk 2629 8 5 13 28-61
12. Pomezania Malbork 2619 5 4 17 20-58
13. KP Starogard Gdański 2611 3 2 21 44-106
14. Gryf 2009 Tczew 266 1 3 22 15-101

1. kolejka

KP Starogard Gdański Chojniczanka Chojnice 13-08-2011 13:00 2:3 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Gryf Słupsk 13-08-2011 13:30 2:5 (0:0)
Arka Gdynia SI Lechia Gdańsk 13-08-2011 15:00 0:2 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Pomezania Malbork 14-08-2011 11:00 1:1 (0:0)
Arka Gdynia Rodło Kwidzyn 14-08-2011 15:00 8:2 (5:1)
Akademia Piłkarska Malbork Bałtyk Gdynia 16-08-2011 12:00 5:0 (0:0)
Olivia Gdańsk Polonia Gdańsk 31-08-2011 16:00 1:0 (0:0)


2. kolejka

Lechia Gdańsk Akademia Piłkarska Malbork 20-08-2011 11:00 2:0 (0:0)
Pomezania Malbork Olivia Gdańsk 20-08-2011 12:00 1:1 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Arka Gdynia 20-08-2011 13:30 0:3 (0:1)
Gryf Słupsk Chojniczanka Chojnice 21-08-2011 11:00 3:1 (0:0)
Polonia Gdańsk Arka Gdynia SI 21-08-2011 13:00 4:2 (0:0)
Rodło Kwidzyn Lechia Gdańsk AP 21-08-2011 13:00 1:4 (0:0)
Bałtyk Gdynia KP Starogard Gdański 21-08-2011 15:00 0:2 (0:0)


3. kolejka

Akademia Piłkarska Malbork Polonia Gdańsk 26-08-2011 17:00 7:0 (3:0)
Olivia Gdańsk Rodło Kwidzyn 27-08-2011 11:00 2:0 (1:0)
KP Starogard Gdański Lechia Gdańsk 27-08-2011 13:00 0:8 (0:7)
Lechia Gdańsk AP Gryf 2009 Tczew 27-08-2011 14:00 4:0 (3:0)
Arka Gdynia SI Pomezania Malbork 27-08-2011 15:00 5:2 (2:0)
Chojniczanka Chojnice Bałtyk Gdynia 28-08-2011 13:00 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Gryf Słupsk 28-08-2011 15:00 4:1 (1:0)


4. kolejka

Rodło Kwidzyn Arka Gdynia SI 03-09-2011 13:00 4:2 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Olivia Gdańsk 03-09-2011 13:30 0:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Chojniczanka Chojnice 03-09-2011 14:00 3:1 (0:0)
Gryf Słupsk Bałtyk Gdynia 04-09-2011 12:00 4:1 (4:0)
Polonia Gdańsk KP Starogard Gdański 04-09-2011 13:00 3:2 (2:0)
Pomezania Malbork Akademia Piłkarska Malbork 04-09-2011 14:00 3:2 (0:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk AP 04-09-2011 15:00 1:2 (0:1)


5. kolejka

Arka Gdynia SI Gryf 2009 Tczew 07-09-2011 16:00 7:0 (0:0)
Olivia Gdańsk Arka Gdynia 07-09-2011 17:00 0:5 (0:1)
Akademia Piłkarska Malbork Rodło Kwidzyn 07-09-2011 17:00 1:3 (0:0)
KP Starogard Gdański Pomezania Malbork 07-09-2011 17:00 1:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Polonia Gdańsk 07-09-2011 17:00 0:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Lechia Gdańsk 07-09-2011 17:00 0:6 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Gryf Słupsk 26-10-2011 17:30 1:0 (0:0)


6. kolejka

Lechia Gdańsk AP Olivia Gdańsk 10-09-2011 11:00 4:1 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Akademia Piłkarska Malbork 10-09-2011 13:30 2:2 (0:0)
Gryf Słupsk Lechia Gdańsk 11-09-2011 12:00 0:3 (0:0)
Polonia Gdańsk Bałtyk Gdynia 11-09-2011 13:00 2:0 (0:0)
Rodło Kwidzyn KP Starogard Gdański 11-09-2011 13:00 5:3 (0:0)
Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice 11-09-2011 14:00 1:0 (0:0)
Arka Gdynia Arka Gdynia SI 11-09-2011 15:00 7:0 (1:0)


7. kolejka

Akademia Piłkarska Malbork Arka Gdynia 30-11-1999 00:00 0:8 (0:0)
Olivia Gdańsk Gryf Słupsk 17-09-2011 11:00 3:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Rodło Kwidzyn 17-09-2011 11:00 2:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Polonia Gdańsk 17-09-2011 11:00 10:0 (0:0)
Arka Gdynia SI Lechia Gdańsk AP 17-09-2011 15:00 0:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Gryf 2009 Tczew 18-09-2011 13:00 4:4 (0:0)
Bałtyk Gdynia Pomezania Malbork 18-09-2011 15:00 0:4 (0:0)


8. kolejka

Olivia Gdańsk Arka Gdynia SI 24-09-2011 10:00 3:5 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Chojniczanka Chojnice 24-09-2011 13:30 0:3 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Akademia Piłkarska Malbork 24-09-2011 14:00 5:0 (0:0)
Gryf Słupsk Polonia Gdańsk 25-09-2011 11:00 2:2 (0:0)
Rodło Kwidzyn Bałtyk Gdynia 25-09-2011 13:30 0:5 (0:0)
Pomezania Malbork Lechia Gdańsk 25-09-2011 14:00 0:1 (0:0)
Arka Gdynia KP Starogard Gdański 25-09-2011 15:00 13:1 (5:0)


9. kolejka

Akademia Piłkarska Malbork Olivia Gdańsk 01-10-2011 10:00 0:3 (0:0)
Lechia Gdańsk Rodło Kwidzyn 01-10-2011 11:00 3:2 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Arka Gdynia 01-10-2011 16:00 0:6 (0:3)
KP Starogard Gdański Lechia Gdańsk AP 02-10-2011 13:00 0:4 (0:0)
Bałtyk Gdynia Gryf 2009 Tczew 02-10-2011 13:00 5:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Pomezania Malbork 02-10-2011 13:00 0:2 (0:0)
Arka Gdynia SI Gryf Słupsk 02-10-2011 15:00 3:1 (0:0)


10. kolejka

Olivia Gdańsk KP Starogard Gdański 08-10-2011 10:30 4:1 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Lechia Gdańsk 08-10-2011 13:30 0:4 (0:0)
Arka Gdynia SI Akademia Piłkarska Malbork 08-10-2011 15:00 7:0 (0:0)
Gryf Słupsk Pomezania Malbork 09-10-2011 11:00 3:2 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Chojniczanka Chojnice 09-10-2011 11:00 0:2 (0:0)
Rodło Kwidzyn Polonia Gdańsk 09-10-2011 13:00 3:3 (0:0)
Arka Gdynia Bałtyk Gdynia 09-10-2011 15:00 3:0 (2:0)


11. kolejka

Akademia Piłkarska Malbork Gryf Słupsk 15-10-2011 12:00 2:3 (0:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 16-10-2011 11:00 1:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Olivia Gdańsk 16-10-2011 11:00 2:1 (0:0)
Pomezania Malbork Rodło Kwidzyn 16-10-2011 12:00 0:1 (0:0)
KP Starogard Gdański Arka Gdynia SI 16-10-2011 13:00 2:6 (0:0)
Polonia Gdańsk Gryf 2009 Tczew 16-10-2011 13:00 1:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Lechia Gdańsk AP 16-10-2011 15:00 1:2 (0:0)


12. kolejka

Akademia Piłkarska Malbork KP Starogard Gdański 22-10-2011 12:00 3:1 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Pomezania Malbork 22-10-2011 13:30 0:1 (0:0)
Arka Gdynia SI Chojniczanka Chojnice 22-10-2011 15:00 1:1 (0:0)
Gryf Słupsk Rodło Kwidzyn 23-10-2011 11:00 1:0 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Lechia Gdańsk 23-10-2011 11:00 0:5 (0:0)
Arka Gdynia Polonia Gdańsk 23-10-2011 15:00 10:0 (7:0)
Olivia Gdańsk Bałtyk Gdynia 27-10-2011 16:00 1:1 (0:0)


13. kolejka

Chojniczanka Chojnice Akademia Piłkarska Malbork 30-10-2011 11:00 0:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Olivia Gdańsk 30-10-2011 11:00 7:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Lechia Gdańsk AP 30-10-2011 12:00 0:1 (0:0)
KP Starogard Gdański Gryf Słupsk 30-10-2011 13:00 2:5 (0:0)
Rodło Kwidzyn Gryf 2009 Tczew 30-10-2011 13:00 2:0 (0:0)
Pomezania Malbork Arka Gdynia 30-10-2011 14:00 1:6 (1:4)
Bałtyk Gdynia Arka Gdynia SI 30-10-2011 15:00 5:2 (0:0)


14. kolejka

Lechia Gdańsk Arka Gdynia SI 05-11-2011 11:00 4:0 (0:0)
Gryf Słupsk Gryf 2009 Tczew 06-11-2011 00:00 4:1 (0:0)
Pomezania Malbork Lechia Gdańsk AP 06-11-2011 00:00 1:1 (0:0)
Polonia Gdańsk Olivia Gdańsk 06-11-2011 00:00 0:3 (0:0)
Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Malbork 06-11-2011 00:00 2:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice KP Starogard Gdański 06-11-2011 00:00 6:4 (0:0)
Rodło Kwidzyn Arka Gdynia 06-11-2011 13:00 0:3 (0:0)


15. kolejka

Olivia Gdańsk Pomezania Malbork 24-03-2012 10:30 3:0 (0:0)
Akademia Piłkarska Malbork Lechia Gdańsk 24-03-2012 11:00 0:7 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Gryf Słupsk 24-03-2012 13:00 0:2 (0:0)
KP Starogard Gdański Bałtyk Gdynia 24-03-2012 13:30 1:5 (0:0)
Arka Gdynia SI Polonia Gdańsk 24-03-2012 15:00 3:0 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Rodło Kwidzyn 25-03-2012 11:00 1:1 (0:0)
Arka Gdynia Gryf 2009 Tczew 25-03-2012 13:00 13:0 (6:0)


16. kolejka

Lechia Gdańsk KP Starogard Gdański 31-03-2012 13:00 4:0 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Lechia Gdańsk AP 31-03-2012 13:30 0:2 (0:0)
Rodło Kwidzyn Olivia Gdańsk 01-04-2012 11:00 2:3 (0:0)
Pomezania Malbork Arka Gdynia SI 01-04-2012 11:00 0:3 (0:0)
Polonia Gdańsk Akademia Piłkarska Malbork 01-04-2012 11:00 0:2 (0:0)
Gryf Słupsk Arka Gdynia 01-04-2012 12:00 0:5 (0:3)
Bałtyk Gdynia Chojniczanka Chojnice 01-04-2012 15:00 2:2 (0:0)


17. kolejka

Olivia Gdańsk Gryf 2009 Tczew 07-04-2012 10:30 2:1 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Arka Gdynia 07-04-2012 11:00 1:6 (0:0)
Akademia Piłkarska Malbork Pomezania Malbork 07-04-2012 11:00 3:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Gryf Słupsk 07-04-2012 13:00 1:1 (0:0)
KP Starogard Gdański Polonia Gdańsk 07-04-2012 13:30 2:3 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Lechia Gdańsk 07-04-2012 14:00 2:2 (2:0)
Arka Gdynia SI Rodło Kwidzyn 07-04-2012 15:00 4:1 (0:0)


18. kolejka

Rodło Kwidzyn Akademia Piłkarska Malbork 15-04-2012 11:00 4:2 (0:0)
Gryf Słupsk Lechia Gdańsk AP 15-04-2012 12:00 0:1 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Arka Gdynia SI 15-04-2012 12:00 1:4 (0:0)
Pomezania Malbork KP Starogard Gdański 15-04-2012 12:00 0:3 (0:0)
Polonia Gdańsk Chojniczanka Chojnice 15-04-2012 12:00 0:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Bałtyk Gdynia 15-04-2012 13:00 5:0 (0:0)
Arka Gdynia Olivia Gdańsk 15-04-2012 15:00 2:1 (0:0)


19. kolejka

Olivia Gdańsk Lechia Gdańsk AP 21-04-2012 10:30 2:1 (0:0)
Akademia Piłkarska Malbork Gryf 2009 Tczew 21-04-2012 13:00 3:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Rodło Kwidzyn 21-04-2012 13:30 2:6 (0:0)
Arka Gdynia SI Arka Gdynia 21-04-2012 15:00 0:2 (0:0)
Bałtyk Gdynia Polonia Gdańsk 22-04-2012 11:00 0:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Pomezania Malbork 22-04-2012 11:00 3:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Gryf Słupsk 22-04-2012 13:00 5:2 (1:2)


20. kolejka

Pomezania Malbork Bałtyk Gdynia 28-04-2012 12:00 0:3 (0:0)
Arka Gdynia Akademia Piłkarska Malbork 28-04-2012 13:00 5:0 (2:0)
Gryf 2009 Tczew KP Starogard Gdański 29-04-2012 11:00 0:5 (0:0)
Rodło Kwidzyn Chojniczanka Chojnice 29-04-2012 11:00 0:0 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Arka Gdynia SI 29-04-2012 12:00 0:2 (0:0)
Polonia Gdańsk Lechia Gdańsk 29-04-2012 12:00 0:3 (0:0)
Gryf Słupsk Olivia Gdańsk 29-04-2012 15:00 3:3 (0:0)


21. kolejka

Lechia Gdańsk Pomezania Malbork 05-05-2012 11:00 3:0 (0:0)
Akademia Piłkarska Malbork Lechia Gdańsk AP 05-05-2012 12:00 0:7 (0:1)
Bałtyk Gdynia Rodło Kwidzyn 05-05-2012 13:00 4:2 (0:2)
KP Starogard Gdański Arka Gdynia 05-05-2012 13:30 0:3 (0:0)
Arka Gdynia SI Olivia Gdańsk 05-05-2012 15:00 2:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Gryf 2009 Tczew 06-05-2012 11:00 3:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Gryf Słupsk 06-05-2012 13:30 1:3 (0:0)


22. kolejka

Olivia Gdańsk Akademia Piłkarska Malbork 12-05-2012 10:30 6:2 (0:0)
Lechia Gdańsk AP KP Starogard Gdański 12-05-2012 11:00 4:1 (0:0)
Pomezania Malbork Polonia Gdańsk 12-05-2012 11:00 0:3 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Bałtyk Gdynia 12-05-2012 13:30 1:1 (0:0)
Gryf Słupsk Arka Gdynia SI 13-05-2012 11:00 3:3 (2:2)
Rodło Kwidzyn Lechia Gdańsk 13-05-2012 11:00 0:3 (0:0)
Arka Gdynia Chojniczanka Chojnice 13-05-2012 15:00 1:0 (1:0)


23. kolejka

Chojniczanka Chojnice Lechia Gdańsk AP 19-05-2012 11:00 0:1 (0:1)
Pomezania Malbork Gryf Słupsk 19-05-2012 12:00 0:3 (0:0)
Akademia Piłkarska Malbork Arka Gdynia SI 19-05-2012 12:00 1:1 (0:1)
Polonia Gdańsk Rodło Kwidzyn 19-05-2012 13:30 2:1 (1:0)
KP Starogard Gdański Olivia Gdańsk 19-05-2012 13:30 1:2 (1:1)
Lechia Gdańsk Gryf 2009 Tczew 20-05-2012 11:00 16:0 (9:0)
Bałtyk Gdynia Arka Gdynia 20-05-2012 15:00 0:2 (0:2)


24. kolejka

Olivia Gdańsk Chojniczanka Chojnice 26-05-2012 11:00 1:1 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Bałtyk Gdynia 26-05-2012 11:00 3:0 (0:0)
Rodło Kwidzyn Pomezania Malbork 26-05-2012 11:00 3:0 (0:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 26-05-2012 13:00 0:2 (0:2)
Arka Gdynia SI KP Starogard Gdański 26-05-2012 15:00 5:2 (0:0)
Gryf Słupsk Akademia Piłkarska Malbork 27-05-2012 12:00 2:2 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Polonia Gdańsk 27-05-2012 13:30 0:4 (0:0)


25. kolejka

Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk AP 02-06-2012 14:30 2:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Arka Gdynia 03-06-2012 13:00 0:3 (0:3)
Rodło Kwidzyn Gryf Słupsk 03-06-2012 13:00 3:2 (0:0)
Pomezania Malbork Gryf 2009 Tczew 03-06-2012 13:00 0:3 (0:0)
Bałtyk Gdynia Olivia Gdańsk 03-06-2012 13:00 4:2 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Arka Gdynia SI 03-06-2012 13:00 0:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Akademia Piłkarska Malbork 03-06-2012 13:00 0:3 (0:0)


26. kolejka

Gryf Słupsk KP Starogard Gdański 07-06-2012 15:00 6:2 (1:1)
Akademia Piłkarska Malbork Chojniczanka Chojnice 07-06-2012 15:00 3:2 (1:2)
Arka Gdynia SI Bałtyk Gdynia 07-06-2012 15:00 2:0 (2:0)
Olivia Gdańsk Lechia Gdańsk 07-06-2012 15:00 0:7 (0:4)
Lechia Gdańsk AP Polonia Gdańsk 07-06-2012 15:00 0:0 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Rodło Kwidzyn 07-06-2012 15:00 0:1 (0:0)
Arka Gdynia Pomezania Malbork 07-06-2012 17:00 3:0 (0:0)


Mapa Strony