TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Zagłębie Lubin 716 5 1 1 14-7 3 0 0 7-2 2 1 1 7-5 0 0 0 0-0
2. Wisła Kraków 615 5 0 1 17-8 2 0 1 5-3 3 0 0 12-5 1 0 0 3-2
3. Śląsk Wrocław 715 5 0 2 15-7 2 0 1 7-4 3 0 1 8-3 0 0 1 2-3
4. Legia Warszawa 612 4 0 2 15-7 3 0 1 12-4 1 0 1 3-3 1 0 0 4-1
5. Górnik Zabrze 712 4 0 3 12-9 2 0 1 3-1 2 0 2 9-8 0 0 1 1-4
6. UKS SMS Łódź 710 3 1 3 13-11 2 1 1 8-3 1 0 2 5-8 0 0 1 2-4
7. Cracovia 610 3 1 2 11-10 2 1 0 6-2 1 0 2 5-8 0 0 0 0-0
8. Pogoń Szczecin 610 3 1 2 15-15 3 0 1 12-11 0 1 1 3-4 1 0 0 4-2
9. Jagiellonia Białystok 57 2 1 2 15-9 1 0 1 7-4 1 1 1 8-5 0 0 1 2-4
10. Korona Kielce 67 2 1 3 13-13 1 1 1 7-7 1 0 2 6-6 1 0 0 4-2
11. Escola Varsovia Warszawa 67 2 1 3 8-11 2 1 1 8-7 0 0 2 0-4 0 0 0 0-0
12. Arka Gdynia 76 2 0 5 9-17 1 0 2 7-7 1 0 3 2-10 0 0 0 0-0
13. Hutnik Kraków 66 2 0 4 5-17 2 0 1 3-5 0 0 3 2-12 0 0 0 0-0
14. Lech Poznań 65 1 2 3 5-12 0 1 1 2-3 1 1 2 3-9 0 0 0 0-0
15. Gwarek Zabrze 64 1 1 4 7-15 0 0 3 2-10 1 1 1 5-5 0 0 0 0-0
16. Lechia Gdańsk 63 1 0 5 4-10 1 0 2 3-6 0 0 3 1-4 0 0 0 0-0

1. kolejka

UKS SMS Łódź Zagłębie Lubin 15-08-2020 10:00 0:0 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Hutnik Kraków 15-08-2020 11:00 3:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 15-08-2020 11:00 3:6 (0:4)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 15-08-2020 12:00 4:1 (1:1)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 15-08-2020 12:00 5:0 (3:0)
Cracovia Lech Poznań 15-08-2020 12:30 1:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Korona Kielce 16-08-2020 12:00 2:1 (0:0)
Gwarek Zabrze Śląsk Wrocław 16-08-2020 12:00 0:6 (0:2)


2. kolejka

Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 22-08-2020 00:00 0:1 (0:1)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 22-08-2020 00:00 2:2 (1:1)
Korona Kielce Cracovia 22-08-2020 00:00 4:3 (3:1)
Wisła Kraków UKS SMS Łódź 22-08-2020 00:00 3:1 (1:0)
Legia Warszawa Escola Varsovia Warszawa 22-08-2020 00:00 3:0 (2:0)
Hutnik Kraków Pogoń Szczecin 23-08-2020 00:00 2:1 (2:0)
Arka Gdynia Gwarek Zabrze 23-08-2020 11:00 1:2 (0:1)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 02-09-2020 11:00 1:0 (0:0)


3. kolejka

Escola Varsovia Warszawa Górnik Zabrze 29-08-2020 12:00 1:3 (0:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 29-08-2020 12:00 3:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 29-08-2020 12:15 2:4 (2:2)
UKS SMS Łódź Hutnik Kraków 29-08-2020 16:00 7:0 (2:0)
Lechia Gdańsk Wisła Kraków 30-08-2020 12:00 0:3 (0:0)
Gwarek Zabrze Lech Poznań 30-08-2020 12:00 1:2 (0:2)
Cracovia Zagłębie Lubin 09-09-2020 10:00 3:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 09-09-2020 12:00 2:1 (0:0)


4. kolejka

Wisła Kraków Cracovia 05-09-2020 11:15 0:1 (0:0)
Korona Kielce Gwarek Zabrze 05-09-2020 12:00 2:2 (0:1)
Hutnik Kraków Lechia Gdańsk 05-09-2020 12:00 1:0 (1:0)
Legia Warszawa UKS SMS Łódź 05-09-2020 12:00 1:2 (1:0)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 05-09-2020 15:30 1:0 (0:0)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 06-09-2020 12:00 0:1 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Pogoń Szczecin 06-09-2020 12:00 2:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 23-09-2020 10:00 3:2 (1:2)


5. kolejka

Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 12-09-2020 11:00 3:2 (2:1)
UKS SMS Łódź Escola Varsovia Warszawa 12-09-2020 12:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Korona Kielce 12-09-2020 12:00 2:1 (0:0)
Cracovia Hutnik Kraków 12-09-2020 15:00 2:1 (0:0)
Gwarek Zabrze Zagłębie Lubin 13-09-2020 12:00 1:2 (1:2)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 13-09-2020 16:15 1:2 (1:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 23-09-2020 10:30 5:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 30-09-2020 11:00 -:- (-:-)


6. kolejka

Górnik Zabrze Lech Poznań 19-09-2020 00:00 2:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 19-09-2020 00:00 3:0 (1:0)
Wisła Kraków Gwarek Zabrze 19-09-2020 00:00 2:1 (0:0)
Hutnik Kraków Jagiellonia Białystok 19-09-2020 00:00 0:4 (0:0)
Legia Warszawa Cracovia 19-09-2020 00:00 4:1 (2:1)
Escola Varsovia Warszawa Lechia Gdańsk 19-09-2020 00:00 2:1 (2:1)
Pogoń Szczecin UKS SMS Łódź 19-09-2020 00:00 4:2 (1:1)
Korona Kielce Arka Gdynia 19-09-2020 12:00 1:2 (0:1)


7. kolejka

UKS SMS Łódź Górnik Zabrze 26-09-2020 12:00 0:3 (0:3)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 26-09-2020 12:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 26-09-2020 12:00 2:3 (2:0)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 26-09-2020 12:00 1:5 (1:0)
Cracovia Escola Varsovia Warszawa 27-09-2020 12:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Hutnik Kraków 27-09-2020 12:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Korona Kielce 27-09-2020 12:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 27-09-2020 13:00 -:- (-:-)


8. kolejka

Górnik Zabrze Korona Kielce 03-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 03-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Arka Gdynia 03-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Śląsk Wrocław 03-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Gwarek Zabrze 03-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Jagiellonia Białystok 03-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Cracovia 03-10-2020 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Lechia Gdańsk 03-10-2020 00:00 -:- (-:-)


9. kolejka

Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 10-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Cracovia UKS SMS Łódź 10-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 10-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Escola Varsovia Warszawa 10-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 10-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Wisła Kraków 10-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Zagłębie Lubin 10-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Hutnik Kraków 10-10-2020 13:00 -:- (-:-)


10. kolejka

Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 17-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Korona Kielce 17-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Lech Poznań 17-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Śląsk Wrocław 17-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Gwarek Zabrze 17-10-2020 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Jagiellonia Białystok 17-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Cracovia 17-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Arka Gdynia 17-10-2020 12:00 -:- (-:-)


11. kolejka

Cracovia Górnik Zabrze 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze UKS SMS Łódź 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Legia Warszawa 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Hutnik Kraków 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Escola Varsovia Warszawa 24-10-2020 12:00 -:- (-:-)


12. kolejka

Górnik Zabrze Wisła Kraków 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Zagłębie Lubin 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Korona Kielce 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Lech Poznań 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Śląsk Wrocław 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Gwarek Zabrze 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Jagiellonia Białystok 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)


13. kolejka

Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Cracovia 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Escola Varsovia Warszawa 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Hutnik Kraków 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia UKS SMS Łódź 07-11-2020 13:00 -:- (-:-)


14. kolejka

Górnik Zabrze Hutnik Kraków 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Wisła Kraków 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Zagłębie Lubin 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Korona Kielce 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Lech Poznań 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Śląsk Wrocław 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Gwarek Zabrze 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 15-11-2020 12:00 -:- (-:-)


15. kolejka

Gwarek Zabrze Górnik Zabrze 21-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 21-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 21-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce UKS SMS Łódź 21-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 21-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Escola Varsovia Warszawa 21-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Legia Warszawa 21-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Cracovia 21-11-2020 11:00 -:- (-:-)


Mapa Strony