TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport grandprixgdyni Wirtualna wycieczka

Klub » Sponsorzy Młodej Arki

INVEST KOMFORT
www.investkomfort.pl

Invest Komfort Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa  prowadzi działalność deweloperską od 1995 roku. W tym czasie zrealizował 37 inwestycji, budując niespełna 5 200 lokali mieszkalnych i  usługowych o łącznej powierzchni blisko 350 tys. mkw.

Centrum Riviera
www.centrumriviera.pl
Centrum Riviera jest największym centrum handlowo-rozrywkowym na Pomorzu. Liczne miejsca zabaw dla dzieci, urozmaicone strefy odpoczynku, fontanna wraz z otaczającymi ją leżakami oraz liczne wydarzenia organizowane przez centrum sprawiają, że zakupy zarówno indywidualne, jak i z rodziną stają się przyjemne i relaksujące. Centrum oferuje mieszkańcom regionu atrakcyjne i przestronne wnętrze, sklepy liderów rynku i lokalnych przedsiębiorców, klimatyczne kawiarnie i bary, liczne usługi i nowoczesne technologie. Wyróżnia się nie tylko rozmiarem i zastosowanymi rozwiązaniami, ale także bogatym zestawem najemców. Na 70tys. m2 powierzchni najmu, podzielonych na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów

PUEBLO
www.restauracjapueblo.com.pl

Meksykańska restauracja bazująca na oryginalnych recepturach i doświadczeniu nabytym pod okiem meksykańskiego szefa. Tutaj spróbujesz oryginalnych smaków meksykańskiej kuchni w ciepłym, przytulnym i klimatyzowanym wnętrzu.

 

 

 

 

OLIMPIJSKA 5 SPORTS BAR & RESTAURANT
www.olimpijska5.pl

 

W "Olimpijska 5 Sports Bar & Restaurant"  każdy miłośnik sportowych emocji znajdzie miejsce dla siebie. W restauracji zainstalowano siedem wysokiej klasy telewizorów, na których wyświetlane są wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe, zarówno lokalne, jak i światowe. Znajdziecie tu również archiwalne fotografie i plakaty, będące zapisem kilkudziesięcioletniej tradycji klubu Arka Gdynia.

Ponadto, restauracja serwuje wyśmienite potrawy, napoje i pyszne drinki. Wszystko razem daje gwarancję zawsze mile spędzonego czasu, w klimatycznej atmosferze. 

Opec
www.opecgdy.pl
Istniejąca na rynku niemal pól wieku firma, dostarcza ciepło mieszkańcom z terenów Gdyni, Sopotu, Wejherowa i Rumi.   

Mapa Strony