TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport

Wirtualna wycieczka


Klub » Sponsorzy i partnerzy

Gdynia
www.gdyniasport.pl

Filar wspierający Arkę od lat. Gdynia to miasto sportowe stawiające na nowoczesność i rozwój, konsekwentnie dąży do stworzenia interdyscyplinarnego kompleksu obiektów sportowych.  Z inicjatywy Prezydenta Wojciecha Szczurka zbudowany został nowoczesny stadion piłkarski o pojemności 15 139 miejsc, na którym Arka zaczęła rozgrywać swoje mecze od rundy wiosennej sezonu 2010/2011.

LV BET

www.lvbet.pl

LV BET to nowa marka na rynku bukmacherskim. Filozofia firmy opiera się na dynamicznym rozwoju, świeżych pomysłach, a przede wszystkim jasnych zasadach. Tworzą ją ludzie z pasją i doświadczeniem, którzy nieustannie pracują nad poszerzaniem wachlarza dostępnych dyscyplin oraz propozycji. Cechuje ich profesjonalizm, a także indywidualne podejście do każdej sprawy.

Chignahuapan

Chignahuapan to miasto położone w południowo - wschodnim Meksyku, w stanie Puebla. W Chignahuapan odkryjesz połączenie lasów, dżungli, drzew owocowych oraz plantacji kaw, które otoczone są pięknymi wodospadami, rzekami oraz źródłami termalnymi. W tym magicznym mieście znaleźć można łaźnie termalne, które według okolicznych mieszkańców charakteryzują się właściwościami leczniczymi.
Adidas
www.adidas.pl

Marka z trzema paskami, nawiązującymi do wzmocnienia butów piłkarskich trzema skórzanymi wąskimi paskami na bokach cholewki; producent ubrań, butów i akcesoriów sportowych, działający nieprzerwanie od 1924 roku; wspiera sportowców i kluby sportowe na całym świecie; jego nowatorskie technologie pomagają osiągać coraz lepsze rezultaty w wielu dyscyplinach sportowych; sponsoruje największe kluby piłkarskie, które niejednokrotnie sięgały po tytuły mistrzów narodowych i tryumfatorów Ligi Mistrzów UEFA, wśród nich Real Madryt, Bayern Monachium, Manchester United i Juventus F.C. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki, Lionel Messi, wywalczył tę nagrodę grając w butach wyprodukowanych przez adidas.

 

sklep sportowy – www.no10.pl
Marba-Sport
www.no10.pl
Firma Marba-Sport spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. obecna jest na polskim rynku od 1992 roku i od lat aktywnie współpracuje z renomowanym producentem odzieży i sprzętu sportowego - marką adidas. Od początku swojej działalności zaopatruje w artykuły sportowe klientów detalicznych, instytucje państwowe, szkoły i kluby sportowe. Jej własnością jest między innymi sklep internetowy no10.pl oraz największy na Pomorzu salon piłkarski znajdujący się w Miszewku przy ul. Gdyńskiej 69a. Marba-Sport jako Sponsor Techniczny zapewnia Klubowi sprzęt sportowy.
Stena Line
www.stenaline.pl
Stena Line to szwedzki koncern promowy, obecny w Polsce od ponad dwóch dekad. Promy z charakterystycznym czerwonym kominem łączą Gdynię z Karlskroną w południowej Szwecji. Co roku tę trasę przemierza ponad pół miliona pasażerów, korzystając z jednego z dwóch bliźniaczych statków: Stena Vision i Stena Spirit. Trzeci statek na linii, Stena Baltica, jest przeznaczony głównie do przewozu ładunków.
Stena Line jest jednym z największych europejskich przewoźników promowych. Operuje na 22 trasach łączących 10 krajów, posiada 34 promy, zatrudnia ponad 5500 pracowników. Przewozi rocznie ponad 7 mln pasażerów, 1,5 mln samochodów osobowych oraz 2 mln ciężarówek.
Pewik Gdynia sp. z o.o.
www.pewik.gdynia.pl/
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gdyni (PEWIK GDYNIA Sp. z o.o.) powstało 31 stycznia 1992 roku w wyniku przekształcenia komunalnego przedsiębiorstwa państwowego pod nazwą Okręgowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gdyni (OPWiK) w jednoosobową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Do 1997 roku 100% udziałów w Spółce posiadał Komunalny Związek Gmin (KZG) „Dolina Redy i Chylonki” z siedzibą w Gdyni.W latach 1998 – 2009 udziałowcami Spółki stawały się sukcesywnie gminy miast: Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo oraz gminy wiejskie Kosakowo i Wejherowo. PEWIK GDYNIA Sp. z o.o. jest spółką z większościowym udziałem jednostek samorządu terytorialnego.
Ekotrade
www.ekotrade.com.pl

Firma E K O T R A D E powstała w 1991 roku. Jest oparta na polskim kapitale, działa na podstawie koncesji MSWiA Nr L-0083/00.

Na sukces firmy pracuje nieustannie wysoko wykwalifikowana kadra, wyposażona w odpowiednie zaplecze techniczne, stosująca nowoczesne technologie.

Radmor
www.radmor.pl
Wieloletni Partner Klubu. Radmor to firma, której historia sięga 1947 roku. Jest obecnie jedną z najbardziej znanych gdyńskich firm odnoszących sukcesy w kraju i za granicą. Świadczy usługi głównie z zakresu łączności radiowej.                                         
Centrum Riviera
www.centrumriviera.pl
Centrum Riviera jest największym centrum handlowo-rozrywkowym na Pomorzu. Liczne miejsca zabaw dla dzieci, urozmaicone strefy odpoczynku, fontanna wraz z otaczającymi ją leżakami oraz liczne wydarzenia organizowane przez centrum sprawiają, że zakupy zarówno indywidualne, jak i z rodziną stają się przyjemne i relaksujące. Centrum oferuje mieszkańcom regionu atrakcyjne i przestronne wnętrze, sklepy liderów rynku i lokalnych przedsiębiorców, klimatyczne kawiarnie i bary, liczne usługi i nowoczesne technologie. Wyróżnia się nie tylko rozmiarem i zastosowanymi rozwiązaniami, ale także bogatym zestawem najemców. Na 70tys. m2 powierzchni najmu, podzielonych na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów
Chipolbrok
www.chipolbrok.com.pl
Chipolbrok to powołane w 1951 roku "Chinsko-Polskie Towarzystwo Maklerów Okrętowych". Początkowo zajmował się logistyka morską miedzy portami w Chinach i Polsce, obecnie statki Chipolbroku pływają miedzy kontynentami całego świata.                                                                                         
MTM
http://www.mtm-sa.com.pl

Kompania Piwowarska
www.kp.pl
Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość naszych produktów.
Coca Cola
www.cocacola.com.pl
Lider na polskim rynku pod względem produkcji i sprzedaży napojów bezalkoholowych. W ofercie posiada wachlarz najbardziej znanych marek w kraju i za granica.

  AQUAPARK SOPOT

   www.aquaparksopot.pl

 

Uni-logistics
www.unilogistics.pl
Uni-logistics to firma transportowo - logistyczna, która świadczy usługi w zakresie transportu lądowego (własny tabor), morskiego, lotniczego, przewozów intermodalnych oraz obsługi celnej (własna agencja celna - certyfikat AEO). Od 2007 r. główną siedzibą firmy jest Gdynia. Stale powiększająca się sieć własnych biur w kraju i za granicą jest elementem strategii firmy umożliwiającym sprawną obsługę różnorodnych ładunków w relacjach krajowych i międzynarodowych.

Nordic Made

www.nordicmade.no

Nordic Made to firma zajmująca się instalacją techniczną w branży morskiej a w szczególności serwisem największych statków pasażerskich. Od 2011 roku główną siedzibą firmy jest Norwegia a swoje główne biura operacyjne posiada w Oslo/Norwegia, Miami/USA oraz w Rumii/Polska.

Dzięki doświadczonemu zespołowi zarządzającemu i puli wykwalifikowanych pracowników Firma świadczy wysokiej jakości usługi instalacyjne swoim klientom na całym świecie.

BATORY

batorygdynia.com.pl

Centrum Handlowe Batory to nowoczesny obiekt handlowy położony w ścisłym centrum Gdyni, przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic miasta: Władysława IV i 10 Lutego. Już od 18 lat Batory stanowi stały punkt zakupowy zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.

  PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MAREK MACKIEWICZ

   www.mackiewicz.biz.pl

 

Toyota Walder
www.toyota.gdynia.pl/

LEXUS Trójmiasto
www.lexus-trojmiasto.pl

Baltic Hotel
www.baltichotel.pl/
Baltic Hotel
PKT Gdynia
www.pktgdynia.pl
Przedsiębiorstwa Komunikacji Trolejbusowej Sp. z o. o. w Gdyni to jeden z trzech przewoźników trolejbusowych w Polsce.
PKA Gdynia
www.pkagdynia.pl

PKM Gdynia
www.pkmgdynia.pl
Radiologica
www.radiologica.net.pl
Pracownia Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej Radiologica Net Rumia to wysokiej klasy aparat rezonansu magnetycznego o natężeniu 1,5 Tesli oraz spiralny wielorzędowy tomograf komputerowy. Firma oferuje ponadto szereg usług w zakresie przychodni wielospecjalistycznej. Dodatkowo, od lipca 2013 roku, została poszerzona działalność o poradnie: chirurgiczną, neurologiczną, otolaryngologiczną oraz alergologiczną, a wszystko to w ramach refundacji z NFZ!
Ristretto Coffe
www.ristretto.com.pl

Invest Komfort
www.investkomfort.pl

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp. K. prowadzi działalność deweloperską od 1995 roku, w tym czasie zrealizował 33 inwestycje, budując blisko 4000 lokali mieszkalnych i usługowych o łącznej powierzchni ponad 290 tys. mkw.
SEOgroup
www.seogroup.pl
SEOgroup to marka działająca od 2008 roku i specjalizująca się w najbardziej efektywnych usługach z zakresu akwizycji i retencji w internecie. Wliczają się w to działania z wykorzystaniem SEO/PPC, kampanii social media, content marketingu, YouTube, Reklamy Mobilnej, sieci afiliacyjnych, itd. Wieloletnie doświadczenie udokumentowane licznymi referencjami oraz posiadane certyfikaty nadane przez Google (Google Partner, Google Analytics Qualified) gwarantują Klientom najwyższą skuteczność. Jest aktywnym członkiem takich organizacji jak SEMPO i PPNT.
RATO
www.rato.pl
Firma działa na polskim rynku już od 1997 roku. Należy do wiodących dostawców rozwiązań dla przemysłu i maszyn. Jej misją jest dostarczanie najwyższej jakości sprawdzonych rozwiązań.

Oferuje szeroką gamę środków smarnych i produktów warsztatowych, przemysłowych środków czyszczących, systemów dozowania smaru, klejów i silikonów.

Oferowane produkty (smarownica automatyczna easylube i greasomatic) zapewniają wzrost bezpieczeństwa przebiegu procesów. Gwarantują niższe koszty eksploatacji dzięki ograniczeniu częstotliwości konserwacji, zwiększając jednocześnie żywotność maszyn.

Sukces firmy opiera się na wiedzy, doświadczeniu i znajomości potrzeb klientów.
Olivia Oliwia Sokołowska

Olivia Oliwia Sokołowska to firma zajmująca się robotami torowymi, handlem maszynami kolejowymi, robotami ziemnymi, wymianą gruntów, transportem oraz utylizacją odpadów. Siedziba firmy znajduje się w Rumi.
DobryKantor.pl
www.DobryKantor.pl/

Kantor Internetowy DobryKantor.pl to solidny i godny zaufania partner biznesowy działający na rynku wymiany walut już od 2012 roku. Sprawdź nas i przekonaj się, że:
- Możesz w prosty sposób zarządzać swoim portfelem walutowym. Pracując nad systemem transakcyjnym, stawialiśmy przede wszystkim na szybkość, niezawodność i prostotę działania.
- Czas to pieniądz, więc go szanujemy. Największa oferta banków w Polsce skutkuje najniższym, średnim czasem realizacji transakcji. Wszystkie przelewy do banków w Polsce są bezpłatne.

OFP Sp. z o.o.
www.ofp.com.pl/
Firma OFP Sp. z o.o. powstała w 2011 roku. Zajmuje się świadczeniem profesjonalnej pomocy w obsłudze przedsiębiorstw począwszy od procesu założenia firmy, poprzez jej codzienne funkcjonowanie, po ewentualną restrukturyzację czy tez upadłość. Zapewnia profesjonalną obsługę firm w zakresie doradztwa przez wykwalifikowany zespół specjalistów: radców prawnych, doradców podatkowych, analityków, specjalistów ds. finansowania, rzeczoznawców majątkowych. Dodatkowo współpracuje z tłumaczami, notariuszami i syndykami. W związku z całościowym świadczeniem usług Klienci firmy mają pewność, że są pod najlepszą opieką prawno-finansową.

Serio
www.pizzaserio.com
"Serio" to jedno z najpopularniejszych miejsc na kulinarnej mapie Gdyni. To zderzenie pomysłów na smaczną kuchnię, przyjazną atmosferę oraz nowoczesne wnętrze.

Restauracja "Serio" znajduje się w ścisłym centrum Gdyni, w modernistycznej kamienicy z lat ’30 ubiegłego wieku, w lokalu o kilkudziesięcioletnich tradycjach gastronomicznych.
Sercem restauracji jest sprowadzony z Neapolu, opalany drewnem piec, wykonany w pracowni Steffano Ferrary. Specjalnością "Serio" jest oryginalna pizza neapolitańska oraz makarony. W menu można znaleźć również owoce morza i dania mięsne.,, ,,"Serio" to również część większego konceptu gastronomicznego, w skład którego wchodzą także bistro "Śródmieście" oraz restauracja "Haos". Posiadacze karnetów mogą liczyć na zniżkę wysokości 10% we wszystkich wymienionych lokalach. "Serio" czyli … od serca, bez żartów, szczerze, autentycznie, bez wątpienia, poważnie, naprawdę.

Fred
fred.com.pl/

Centrum Obsługi Pojazdów jest niezależnym serwisem samochodowym, posiadającym bardzo rozbudowane zaplecze narzędziowe i usługowe. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości. Ponadto jako jedna z niewielu prywatnych firm mamy odwagę konkurować na rynku z sieciowymi molochami.
Lotto
www.lotto.pl
Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest spółką Skarbu Państwa, która od 60 lat działa nieprzerwanie na rodzimym rynku loteryjnym. Dysponuje siecią ponad 16 000 punktów sprzedaży pracujących w systemie online, które każdego dnia oferują szeroki wachlarz produktów loteryjnych.
New Level Sport
www.newlevelsport.pl/
Firma New Level Sport to dystrybutor najwyższej jakości sprzętu do treningu sportowego i diagnostyki sportowej, specjalizujący się w najbardziej innowacyjnych rozwiązaniach wspomagających formę, zdrowie i sprawność fizyczną.
Pueblo Restauracja meksykańska
www.restauracjapueblo.com.pl/

Olimpijska 5
www.olimpijska5.pl

Opec
www.opecgdy.pl

OPEC funkcjonuje na rynku ciepłowniczym od 1961 roku. Jest to firma komunalna ze 100%. kapitałem polskim. Obecnie działa na terenie Gdyni, Sopotu, Rumi, Wejherowa i Kosakowa, obsługując ponad 60% mieszkańców i pokrywając około 70% zapotrzebowania na energię cieplną. Poza bieżącą działalnością związaną z produkcją, dystrybucją i dostawą ciepła do budynków podejmuje także działania na rzecz lokalnych społeczności, m.in. wspiera kulturę i sport, urządza place zabaw dla dzieci, uczestniczy w akcjach społecznych.

  
Radio ESKA
www.eska.pl
Skupiająca kilkadziesiąt rozgłośni radiowych grupa radiowa. W lokalnym radiu Eska Trójmiasto można o nas usłyszeć m.in. w każdy piątek po godz. 8.30 w programie ARKA FLASH.
Trojmiasto.pl
www.trojmiasto.pl
Portal trojmiasto.pl to pierwsze źródło informacji dla mieszkańców Trójmiasta, lider na lokalnym rynku mediów oraz wśród portali regionalnych z liczbą 180 tysięcy unikalnych użytkowników dziennie. Portal prezentuje wiadomości z życia Gdańska, Sopotu i Gdyni, dając czytelnikom możliwość komentowania wszystkich treści. Utrzymuje kilkanaście serwisów tematycznych, dysponuje największym kalendarzem imprez w Trójmieście i największym katalogiem firm z liczbą ponad 37 tysięcy obiektów.
Telewizja TTM
www.telewizjattm.pl
Lokalna telewizja kablowa nadająca informacje z regionu. Swoja działalnością obejmuje obszar od Rumi, aż po Hel. Co dwa tygodnie nadawany jest "Magazyn kibica Arki Gdynia".          
Radio Kaszebe
www.radiokaszebe.pl
Radio Kaszëbë to najpopularniejsza stacja na Kaszubach. Z nami wiesz, co słychać! Codziennie docieramy do ponad 800 000 potencjalnych słuchaczy w powiatach: kartuskim, kościerskim, puckim, wejherowskim, północnej części lęborskiego i gdańskiego oraz w Trójmieście. Serwujemy ciekawe informacje z regionu, muzykę popularną wśród naszych słuchaczy oraz rozrywkę w postaci konkursów antenowych i audycji na żywo.
Radio Gdańsk
www.radiogdansk.pl

Ekstraklasa
www.ekstraklasa.org

Mapa Strony