TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport grandprixgdyni Wirtualna wycieczka

Drużyny » Sezon 2017/2018 » Pierwszy Zespół » Wiosna 2018



ARKA GDYNIA SSA - PIERWSZY ZESPÓŁ


W górnym rządzie od lewej: Luka Zarandia, Jan Łoś, Yannick Sambea, Mateusz Szwoch, Tadeusz Socha, Marcus da Silva, Ruben Jurado, Enrique Esqueda, Andrii Bogdanov, Adam Marciniak, Bartosz Nowicki, Marcin Warcholak

W środkowym rzędzie od lewej: Antoni Łukasiewicz, Grzegorz Piesio, Dawid Sołdecki, Michał Marcjanik, Szymon Więckowicz, Pavels Steinbors, Michał Molenda, Krzysztof Pilarz, Krzysztof Sobieraj, Frederik Helstrup, Damian Zbozień, Michał Żebrakowski

W dolnym rzędzie od lewej: Rafał Siemaszko, Sergei Krivets, Piotr Jasiński – fizjoterapeuta, Marek Gaduła - fizjoterapeuta, koordynator sztabu medycznego, Łukasz Radzimiński – trener przygotowania motorycznego i diagnostyki, Grzegorz Witt - II trener, Leszek Ojrzyński - I trener, Patryk Kniat - II trener, Jarosław Krupski - trener bramkarzy, Paweł Bednarczyk – menedżer, Marek Latos - specjalista odnowy biologicznej, Patryk Kun, Michał Nalepa



Sztab szkoleniowy

Patryk Kniat
Patryk Kniat
II Trener

Grzegorz Witt
Grzegorz Witt
II Trener

Jarosław Krupski
Jarosław Krupski
Trener bramkarzy

Marek Gaduła
Marek Gaduła
Koordynator sztabu medycznego – fizjoterapeuta, specjalista odnowy biologicznej

Łukasz Radzimiński
Łukasz Radzimiński
Trener przygotowania motorycznego i diagnostyki

Piotr Jasiński
Piotr Jasiński
Fizjoterapeuta

Marek Latos
Marek Latos
Specjalista odnowy biologicznej

Paweł Bednarczyk
Paweł Bednarczyk
Menedżer klubu



Bramkarze

Pavels Steinbors
Pavels Steinbors
Numer: 1

Szymon Więckowicz
Szymon Więckowicz
Numer: 30

Krzysztof Pilarz
Krzysztof Pilarz
Numer: 80



Obrońcy

Tadeusz Socha
Tadeusz Socha
Numer: 2

Dawid Sołdecki
Dawid Sołdecki
Numer: 4

Adam Marciniak
Adam Marciniak
Numer: 17

Marcin Warcholak
Marcin Warcholak
Numer: 23

Adam Danch
Adam Danch
Numer: 26

Frederik Helstrup
Frederik Helstrup
Numer: 28

Michał Marcjanik
Michał Marcjanik
Numer: 29

Damian Zbozień
Damian Zbozień
Numer: 33



Pomocnicy

Luka Zarandia
Luka Zarandia
Numer: 7

Marcus da Silva
Marcus da Silva
Numer: 8

Mateusz Szwoch
Mateusz Szwoch
Numer: 10

Grzegorz Piesio
Grzegorz Piesio
Numer: 13

Michał Nalepa
Michał Nalepa
Numer: 14

Krzysztof Janus
Krzysztof Janus
Numer: 18

Sergei Krivets
Sergei Krivets
Numer: 20

Yannick Sambea
Yannick Sambea
Numer: 21

Patryk Kun
Patryk Kun
Numer: 24

Andrii Bogdanov
Andrii Bogdanov
Numer: 90



Napastnicy

Ruben Jurado
Ruben Jurado
Numer: 9

Rafał Siemaszko
Rafał Siemaszko
Numer: 11

Enrique Esqueda
Enrique Esqueda
Numer: 16

Maciej Jankowski
Maciej Jankowski
Numer: 22

Jan Łoś
Jan Łoś
Numer: 31

Mapa Strony