TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Drużyny » Sezon 2018/2019 » Pierwszy Zespół » Jesień 2019



ARKA GDYNIA SSA - PIERWSZY ZESPÓŁ JESIEŃ 2019


W górnym rządzie od lewej: Adam Marciniak, Marcus da Silva, Azer Busuladzić,  Damian Zbozień, Aleksandar Kolev Christian Maghoma, Frederik Helstrup, Adam Deja, Davit Skhirtladze, Luka Marić, Maciej Jankowski
 
W środkowym rzędzie od lewej: Piotr Jasiński – fizjoterapeuta, Marek Gaduła - fizjoterapeuta, koordynator sztabu medycznego, Jakub Wawszczyk, Kamil Antonik, Goran Cvijnović, Marcin Staniszewski, Pavels Steinbors, Kacper Krzepisz, Adam Danch, Mateusz Stepień, Jan Łoś,  Marek Latos - specjalista odnowy biologicznej, Paweł Bednarczyk – kierownik drużyny

W dolnym rzędzie od lewej: Michał Nalepa, Rafał Siemaszko, Michael Olczyk,  Jarosław Krupski - trener bramkarzy, Grzegorz Witt - II trener, Jacek Zieliński – I trener, Daniel Myśliwiec – asystent trenera, Łukasz Radzimiński – trener przygotowania motorycznego i diagnostyki, Nabil Aankour, Matusz Młyński, Santin Samanes

Sztab szkoleniowy

Grzegorz Witt
Grzegorz Witt
II Trener

Daniel Myśliwiec
Daniel Myśliwiec
Asystent trenera

Jarosław Krupski
Jarosław Krupski
Trener bramkarzy

Marek Gaduła
Marek Gaduła
Koordynator sztabu medycznego – fizjoterapeuta, specjalista odnowy biologicznej

Łukasz Radzimiński
Łukasz Radzimiński
Trener przygotowania motorycznego i diagnostyki

Piotr Jasiński
Piotr Jasiński
Fizjoterapeuta

Marek Latos
Marek Latos
Specjalista odnowy biologicznej

Paweł Bednarczyk
Paweł Bednarczyk
Kierownik drużyny



Bramkarze

Pavels Steinbors
Pavels Steinbors
Numer: 1

Kacper Krzepisz
Kacper Krzepisz
Numer: 30



Obrońcy

Adam Marciniak
Adam Marciniak
Numer: 17

Michael Olczyk
Michael Olczyk
Numer: 21

Luka Marić
Luka Marić
Numer: 23

Adam Danch
Adam Danch
Numer: 26

Damian Zbozień
Damian Zbozień
Numer: 33

Jakub Wawszczyk
Jakub Wawszczyk
Numer: 46



Pomocnicy

Marcus da Silva
Marcus da Silva
Numer: 8

Marko Vejinović
Marko Vejinović
Numer: 10

Michał Nalepa
Michał Nalepa
Numer: 14

Adam Deja
Adam Deja
Numer: 16

Kamil Antonik
Kamil Antonik
Numer: 18

Santi Samanes
Santi Samanes
Numer: 19

Azer Busuladzić
Azer Busuladzić
Numer: 22

Marcin Budziński
Marcin Budziński
Numer: 27

Mateusz Młyński
Mateusz Młyński
Numer: 35

Mateusz Stępień
Mateusz Stępień
Numer: 37



Napastnicy

Maciej Jankowski
Maciej Jankowski
Numer: 7

Rafał Siemaszko
Rafał Siemaszko
Numer: 11

Jan Łoś
Jan Łoś
Numer: 31

Fabian Serrarens
Fabian Serrarens
Numer: 91

Mapa Strony