TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Drużyny » Trampkarze i żacy


ROCZNIK 1999

Stoją od lewej: Szymon Nowicki, Marcin Waldach, Dominik Michalak, Krzysztof Bednarski, Oskar Sikorski, Maciej Kozakowski, Adrian Nowosad, Dominik Gniadecki

Środkowy rząd: Bartek Nowicki, Piotr Grabowski, Maciej Manteufel, Kacper Krzepisz, Piotr Ignatowicz, Bartek Paczkowski, Kamil Kaczmarek, Dawid Sarnowski, Oskar Bugajewski

Siedzą: Mateusz Brojek, Patryk Stanuch, Marcin Poręba, Mateusz Klecha, trener bramkarzy Arkadiusz Zagórski, I trener Dariusz Ulanowski, Eryk Robakowski, Mikołaj Nowakowski, Adrian Polański, Paweł Kicior


ROCZNIK 2000

W górnym rzędzie od lewej: Maksym Grzybowski, Daniel Matys, Artur Szwoch, Bogusław Kołodziej, Artur Leszczyński, Marcel Ziemann, Jakub Poręba, Karol Grądziel, Patryk Badowski

W środkowym rzędzie od lewej: Mateusz Bachleda, Sebastian Komsta, Mateusz Ksprowicz, Paweł Matejek, Jakub Schwarz, Konrad Syldatk, Kacper Sasiak, Jakub Cierocki, Maciej Bachleda, Dawid Szałecki, Dawid Blok, Wojciech Kafka

W dolnym rzędzie od lewej: Barosz Bemben, Jan Wojtkowski, Remigiusz Szlicht, Arkadiusz Zagórski - trener bramkarzy, Ireneusz Michalik - I trener, Jarosław Kopański - kierownik drużyny, Bartosz Bławat - II trener, Filip Tomasiewicz, Krystian Szopa, Dawid Markiewicz


ROCZNIK 2001

Rząd u góry, od lewej stoją: Młyński Mateusz, Faltyński Krystian, Kaszuba Oskar, Krefft Jakub, Goyke Julian, Kowalski Marcin, Szejko Paweł

Rząd środkowy, od lewej stoją: Jahn Rafał, Samson Kornel, Bogusz Krzysztof, Michniewicz Mateusz, Molenda Michał, Talaśka Kamil, Wiśniewski Kacper, Bohm Oskar

Rząd dolny: Czyż Szymon, Kokociński Mateusz, Dąbrowski Adrian, Zagórski Arkadiusz, Wypij Paweł, Frydrych Jakub, Gibaszek Igor, Brodnicki Marcel, Antkowiak Kacper

W składzie drużyny znajdują się ponadto: Wiśniewski Michał, Janczak Miłosz, Wróbel Eligiusz


ROCZNIK 2002

Rząd u góry, od lewej stoją: Oliwier Dobek, Robert Suprunowicz, Jakub Życzyński, Michał Stefański, Damian Chojnacki, Kasper Własny, Tomasz Kijek, Kacper Stec

Rząd środkowy, od lewej stoją: Radosław Nowicki, Szymon Szołomicki, Jakub Król, Oskar Rejman, Damian Sawicki, Marcin Skowronek, Andrzej Częścik, Kornel Przyborowski

Rząd dolny: Milan Posmyk Paweł Grodecki, Mikołaj Dobrakowski, Arkadiusz Zagórski - trener bramkarzy, Maciej Dragosz - I trener, Jakub Śpiegowski - II trener, Maksymilian Mądry, Kacper Tomczak, Igor Jankowski


ROCZNIK 2003

Rząd u góry, od lewej stoją: Krasiński Jakub, Pyrek Maciej, Bławat Piotr, Kozłowski Patryk, Gęga Krystian, Wolny Szymon, Miłaszewski Wojciech, Bławat Cezary, Jarmolik Jakub, Rośiński Konrad, Romanow Patryk, Karbowiak Borys, Linda Jakub.

Rząd środkowy, od lewej stoją: Zaryczański Oskar, Formella Michał, Skręta Kamil, Trener bramkarzy Arkadiusz Zagórski, I Trener Wroński Tomasz, Kierownik drużyny Zaryczański Bartosz, II Trener Kuplicki Daniel, Hebel Kacper, Wołczyński Paweł, Sawicki Julian

W składzie drużyny znajduje się ponadto Soboczyński Patryk

ROCZNIK 2004

Rząd u góry, od lewej stoją: Krause Kacper, Czyż Igor, Galiński Michał, Woźniak Bartłomiej, Perron Jakub, Puścikowski Igor, Wiśniewski Bartosz, Szafranek Wojciech, Niedźwiedzki Krzysztof

Rząd środkowy, od lewej stoją: Zagórski Arkadiusz – Trener Bramkarzy, Babś Krzysztof, Lemańczyk Jakub, Liszewski Grzegorz Załuska Oliwier Zych Oliwier, Lukowicz Kacper Wichman Piotr, Chamera Adam, Łyszkiewicz Dustet Adrian, Galiński Paweł – Asystent Trenera

Rząd dolny: Ciecwierz Krystian, Gmitrowski Karol, Siłkowski Wiktor, Sachajko Jacek (asystent trenera) Leszczyński Marek I trener, Radzimiński Łukasz II trener, Matwiszyn Wiktor, Posmyk Daniel, Sochacki Jakub

Ponadto w składzie drużyny znajduje się Dawid Zembrzuski

ROCZNIK 2005

Rząd u góry, od lewej stoją: Jankowski Adam, Gajga Aleksander, Konewka Dominik, Wiwatowski Dawid, Branicki Jakub, Kit Dawid, Hintzke Oskar, Kowalewski Mateusz, Bohdanowicz Jakub, Jaroń Kacper, Popławski Jakub, Gnabasik Marcel

Rząd dolny: Duda Igor, Wilczyński Jakub, Maczkowski Oliwier, Zagórski Arkadiusz, I Trener Wiszniewski Przemysław, Kierownik drużyny Lachowicz Rafał, II trener Ustarbowski Robert, Semmerling Kasjan, Siepetowski Juliusz, Klamrowski Hubert


ROCZNIK 2005/2006 NABÓR

Rząd u góry, od lewej stoją: Piotr Bojanowski, Dawid Rochnowski, Mateusz Puszka, Filip Bemben, Jakub Benkowski, Oskar Kasprowicz, Wojciech Krauza, Ignacy Tuszyński, Wojciech Stefanowski

Rząd środkowy, od lewej stoją: Michał Wróblewski, Kamil Ostrowski, Dawid Dobroliński, Kacper Drob, Bartosz Paczkowski, Gracjan Ozdoba, Piotr Grinholc, Gracjan Zyra, Kosma Komisarczuk

Rząd dolny, od lewej siedzą: Medard Kotowicz, Artur Chyb, Kacper Kasprzak, Dominik Borkowski, Mateusz Kędziora, trener Adam Mackiewicz, trener Łukasz Godlewski, Dawid Holk, Iwo Chyliński, Kacper Serkowski, Wiktor Gocek, Daniel Łomiński


ROCZNIK 2006

Rząd u góry, od lewej stoją: Oliwer Figórski, Alex Barbugli, Fryderyk Misztal, Kacper Orzechowski, Maksymilian Izdebski, Kajetan Pysz, Artur Łyszkiewicz, Kacper Lasek, Nikodem Brodnicki, Bartłomiej Zelewski

Rząd dolny, od lewej siedzą: Tymoteusz Czyż, Marcin Dobrowolski, Alex Kolasa, Trener:Tomasz Kożuchowski, II Trener:Marek Hebel, Mateusz Bień, Dawid Laszczyk, Piotr Bień


ROCZNIK 2007 NABÓR

Rząd u góry, od lewej stoją: Węsierski Michał, Pietruszka Mateusz, Kędzia Stanisław, Grota Karol, Hałoń Alan, Malanowski Jan, Lewandowski Mateusz, Kuśnierz Tomasz, Wolny Igor

Rząd dolny, od lewej siedzą: Gryglici Paweł, Igor Kurlapski, Kaczmarek Maksymilian, Zawidzki Bartosz – Asystent Trenera, Bławat Bartosz – I trener, Kamiński Tymoteusz, Carstens Dominik, Ziegert Nikodem.


ROCZNIK 2007

Rząd u góry, od lewej stoją: Borys Rokita, Maciej Łoś, Hubert Różański, Mikołaj Król, Szymon Liszewski, Hubert Schwarz, Dominik Cichy, Oskar Gnabasik, Nikodem Pasternacki, Igor Wiśniewski, Wiktor Rozmarynowski

Rząd dolny, od lewej siedzą: Maks Maciejowski, Artur Radomski, Euzebiusz Belka, II Trener Marek Liszewski, I Trener Dariusz Schwarz, Adam Idziaszek, Filip Freiberg, Mikołaj Szydłowski


ROCZNIK 2008 WSZYSCY


Mapa Strony