TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Drużyny


ROCZNIK 1997


W górnym rzędzie od lewej: Jakub Bach, Mateusz Skrzypczak, Damian Kucharski, Konrad Graczyk, Patryk Regulski, Filip Zelezik

W środkowym rzędzie od lewej: Arkadiusz Zagórski - trener bramkarzy, Rafał Malanowski, Jakub Izdebski, Jakub Dudek, Rafal Winnik, Maciej Majewski, Marcin Rawicki – kierownik zespołu

W dolnym rzędzie od lewej: Dawid Pobłocki, Dawid Szymański, Sebastian Brunath, Maksymilian Hebel, Michał Anslik - trener, Krzysztof Jankowski, Bartosz Rawicki, Patryk Kuczyński, Błażej Białek.


ROCZNIK 1998


W górnym rzędzie od lewej od lewej: Maciej Kaszorek, Mateusz Czaja, Mateusz Opelewicz, Oskar Cyra, Maciej Budziło, Marcin Hiszpański, Aron Formela, Krzysztof Brodzik, Patryk Pykacz, Bartosz Kudyba.

W środkowym rzędzie od lewej: Arkadiusz Zagórski - trener bramkarzy, Szymon Joachimiak, Jakub Pieper, Filip Śliżewski, Dominik Naczk, Paweł Rypel, Mikołaj Gabor, Mateusz Olszewski, Jacek Sachajko - kierownik zespołu

W dolnym rzędzie od lewej: Oktawian Walke, Kacper Bużan, Maciej Ambrosiewicz, Kacper Krauze, Marek Marciniak - asystent trenera, Łukasz Radzimiński - trener, Kamil Wośk, Bartosz Olszewski, Sebastian Samulski, Damian Gębiś.


ROCZNIK 1999


W górnym rzędzie od lewej: Marcin Świątek, Piotr Grabowski, Jakub Góralski, Marcin Waldach, Piotr Ignatowicz, Krzysztof Bednarski, Oskar Sikorski, Szymon Nowicki, Maciej Kozakowski

W środkowym rzędzie od lewej: Arkadiusz Zagórski - trener bramkarzy, Adrian Nowosad, Kamil Kaczmarek, Kacper Krzepisz, Dawid Dąbrowny, Bartosz Paczkowski, Dominik Gniadecki, Patryk Stanuch, Jarosław Kopański - kierownik drużyny

W dolnym rzędzie od lewej: Marcin Poręba, Mateusz Jaroń, Mateusz Klecha, Maciej Manteufel, Ireneusz Michalik - trener, Marceli Małż, Waldemar Kowalski, Kacper Małolepszy, Oskar Bugajewski.


ROCZNIK 2000


W górnym rzędzie od lewej: Arkadiusz Zagórski - trener bramkarzy, Patryk Badowski, Daniel Matys , Dawid Blok, Jakub Żuliński, Jakub Schwarz, Dawid Szałecki, Artur Leszczyński, Jakub Bramski, Robert Matys - kierownik drużyny

W dolnym rzędzie od lewej: Bartosz Bemben, Krystian Tomczak, Jakub Poręba, Krystian Szopa, Tomasz Kożuchowski- trener, Paweł Lewiński, Jan Wojtkowski, Maksym Grzybowski, Dawid Markiewicz.


ROCZNIK 2001


W górnym rzędzie od lewej: Krystian Faltyński, Paweł Szejko, Olaf Krampa, Mateusz Michniewicz, Szymon Czyż, Miłosz Jańczak, Kamil Talaśka Kowalski, Krzysztof Bogusz, 

W środkowym rzędzie od lewej: Arkadiusz Zagórski - trener bramkarzy,  Jacek Sachajko – asystent trenera

W dolnym rzędzie od lewej: Marcel Brodnicki, Igor Gibaszek, Mateusz Kokociński, Emil Reszczyński, Marek Leszczyński – trener, Rafał Jahn, Oskar Bohm, Kacper Wiśniewski, Kacper Antkowiak


ROCZNIK 2002


W górnym rzędzie od lewej: Kamil Motyl, Jakub Życzyński, Michał Stefański, Marcin Skowronek, Oskar Rejman, Jakub Król, Damian Chojnacki, Robert Suprunowicz, Oliwier Dobek

W środkowym rzędzie od lewej: Arkadiusz Zagórski - trener bramkarzy, Paweł Matwiszyn, Jakub Bień, Michał Roman, Adrian Faiga, Bartosz Niedźwiedzki, Klaudiusz Cieszyński, Filip Sobiecki, Kacper Mierzejewski, Kacper Tomczak, Rafał Lachowicz – kierownik zespołu

Rząd dolny od lewej: Milan Posmyk, Maciej Czeszewski, Maciej Scharmach, Tomasz Kijek, Paweł Wypij - trener, Dominik Wołowski, Michał Dąbrowski, Szymon Szołomicki, Kacper Stec, Szymon Lachowicz

Nieobecny: Paweł Grodecki


ROCZNIK 2003


W górnym rzędzie od lewej: AREK ZAGÓRSKI-TRENER BAMKARZY, HEBEL KACPER, KARBOWIAK BORYS, KOZŁOWSKI PATRYK, MARGRYTA OSKAR, ZAGÓRSKI JAKUB, WOLNY SZYMON, SKRĘTA KAMIL, BETKA DAWID, GĘGA KRYSTIAN, SOBOCZYŃSKI PATRYK, ZARYCZAŃSKI BARTOSZ-KIEROWNIK,

W dolnym rzędzie od lewej: LINDA JAKUB, JARMOLIK JAKUB, PYREK MACIEK, ZARYCZAŃSKI OSKAR, WISZNIEWSKI  PRZEMYSŁAW-TRENER, ROSIŃSKI KONRAD, KRASIŃSKI JAKUB, PIRCH KRZYSIEK, WOŁCZYŃSKI PAWEŁ


ROCZNIK 2004


W górnym rzędzie od lewej: kierownik drużyny Piotr Czarniak, Jakub Sochacki, Krystian Ciećwierz, Wiktor Matwiszyn, Krzysztof Babś, Kacper Łukowicz, Maciej Janowitz, Adrian Łyszkiewicz-Dustet, Daniel Posmyk, Nikodem Kozłowski, Paweł Galiński – asystent trenera

W dolnym rzędzie od lewej: Bartosz Wiśniewski, Igor Borowski, Michał Galiński, Igor Puścikowski, Jakub Frydrych - trener, Mateusz Krause, Krzysztof Niedźwiedzki, Igor Czyż, Marcin Czarniak


ROCZNIK 2005


W górnym rzędzie od lewej: Robert Wilczyński - trener, Kuba Bogdanowicz, Dominik Konewka, Kamil Drozd, Kuba Branicki, Jędrek Padyjasek, Aleksander Gajda, Robert Pryka - trener

W dolnym rzędzie od lewej: Kacper Jaroń, Mikołaj Sołkiewicz, Kuba Wilczyński, Filip Dambek Adam Jankowski, Kuba Popławski, Marcel Gnabasik, Artur Łyszkiewicz - Dustet, Nikodem Brodnicki


ROCZNIK 2006 - GRUPA NABOROWA




ROCZNIK 2004/2005 - GRUPA NABOROWA


W górnym rzędzie od lewej: Maciej Dragosz - trener, Marceli Duraziński, Karol Roman, Karol Król, Kacper Drob, Oskar Choja, Bartosz Musiał, Konrad Lemański, Piotr Kluge, Dorian Kobrzyński, Nikodem Brodnicki, Jakub Jankowski, Jakub Perron, Mikołaj Formella, Kamil Niewiadomski, Wojciech Łoś, Karol Gmitrowski

W środkowym rzędzie od lewej: Michał Plata, Tymek Jankowski, Konrad Mieczkowski, Bartosz Paczkowski, Łukasz Gędzierowski, Jakub Pepliński, Jakub Piertrzak, Jan Kuźnicki, Adam Chamera, Oskar Hintzke, Szymon Stępiński, Łukasz Sobisz, Vezalis Kostas, Jakub Lemańczyk, Jakub Karpiński, Michał Wróblewski, Jakub Benkowski

W dolnym rzędzie od lewej: Mateusz Kędziora, Paweł Trella, Olaf Bil, Jakub Paradowski, Jakub Gapiński, Damian Jaskólski,Kamil Ostrowski, Mateusz Trojanowski, Franciszek Białobrzewski, Łukasz Nawrocki, Jakub Lange, Kasjan Semmerling, Jakub Pawłowski, Piotr Nowak, Bartosz Cholewiński, Bartosz Przekwas, Filip Bińkowski



W górnym rzędzie od lewej: Maciej Dragosz - trener, Marceli Duraziński, Karol Roman, Karol Król, Kacper Drob, Oskar Choja, Bartosz Musiał, Konrad Lemański, Piotr Kluge, Dorian Kobrzyński, Nikodem Brodnicki, Jakub Jankowski, Jakub Perron, Mikołaj Formella, Kamil Niewiadomski, Wojciech Łoś, Karol Gmitrowski

W środkowym rzędzie od lewej: Michał Plata, Tymek Jankowski, Konrad Mieczkowski, Bartosz Paczkowski, Łukasz Gędzierowski, Jakub Pepliński, Jakub Piertrzak, Jan Kuźnicki, Adam Chamera, Oskar Hintzke, Szymon Stępiński, Łukasz Sobisz, Vezalis Kostas, Jakub Lemańczyk, Jakub Karpiński, Michał Wróblewski, Jakub Benkowski

W dolnym rzędzie od lewej: Mateusz Kędziora, Paweł Trella, Olaf Bil, Jakub Paradowski, Jakub Gapiński, Damian Jaskólski,Kamil Ostrowski, Mateusz Trojanowski, Franciszek Białobrzewski, Łukasz Nawrocki, Jakub Lange, Kasjan Semmerling, Jakub Pawłowski, Piotr Nowak, Bartosz Cholewiński, Bartosz Przekwas, Filip Bińkowski

Mapa Strony