28.08.2006

IV liga: Czarni - Arka II 2:2 (1:1)

W meczu 5. kolejki rezerwy Arki zremisowały na wyjeżdzie z Czarnymi Czarne 2:2.

Czarni Czarne - Arka II Gdynia 2:2 (1:1)
Bramki: Remieniewicz 44', Wnuk-Lipiński 61' (k) - Zawadzki 20', Pudysiak 65' (k).
Skład Arki II: Palczewki – Remiszewski, Wojas, Urbaniak, Kałdowski – Pudysiak, Płotka, Damaszke, Griszczenko – Zawadzki (68’ Banaszak), Kołodziejski (86’ Rybakowski).

Arka w tym meczu była zespołem przeważającym ale zabrakło oczywiście przysłowiowej "kropki nad i" w stwarzanych sytuacjach. Prowadzenie arkowcy objęli w 21 minucie po ładnej akcji całego zespołu wykończonej przez Piotra Zawadzkiego. Pomimo kilku sytuacji jeszcze w pierwszej połowie to gospodarze strzelili gola. Bramkę do szatmi arkowcom strzelił Remigiusz Remieniewicz. Po przerwie, w 61 minucie z karnego gospodarze podwyższyli na 2:1. Taka sytuacja nie załamała Arkę i cztery minuty później, również z rzutu karnego wyrównał Marcin Pudysiak. Do końca zawodów żółto-niebiescy posiadali przewagę ale nie potrafili jej udokumentować.