Kliknij, aby wyświetlić pełną wersję strony

2024-03-19  - Autor: tr  - Źródło: własne

Tym razem weekend nie przyniósł naszym drużynom punktów w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Ważne zwycięstwo w doliczonym czasie gry zanotował nasz drugi zespół, który nie składa broni i walczy o wyjście ze strefy zagrożonej spadkiem.

4. liga RWS INVESTMENT GROUP – 20. kolejka

Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 1:2 (1:0)

Bramki: 37' karny - Piotrowski 60', Szwajcer 90'+3'

Arka II: Semerling - Abramowicz, Wereszczak, Piotrowski (70' Maczkowski), Bełz, Zacharewicz, Rymaniak, Brodnicki (46' Gozdecki), Stępień (70' Szwajcer), Kowalski (46' Kolasa), Kukuruza

Trener Maciej Cieślik:

Mecz by się zakończył remisem, ale asysta Semmerlinga i wykorzystanie sytuacji sam na sam z bramkarzem przez Szwajcera dały nam 3 punkty w 93 minucie. Do tego momentu zespoły nie stworzyły sobie zbyt wielu sytuacji za sprawą dobrze grających bloków obronnych. Pierwsza połowa toczyła się z lekkim wskazaniem na Anioły, czego potwierdzeniem był bramka z rzutu karnego. W drugiej połowie odważniej zaatakowaliśmy, co dało wyrównanie po bramce Piotrowskiego. Nagrodą za wytrwałość w dążeniu do uzyskania korzystnego wyniku była sytuacja z 93 minuty, która dała 3 bezcenne punkty. Brawo zespół!

Centralna Liga Juniorów U19 –  19. kolejka

Odra Opole - Arka Gdynia U19 2:1 (1:0)

Bramki: 16', 76' -  Marek 90'+7'

Arka U19: Depka - Ozimek (80' Czarnecki), Górecki, Elwart (82' Sikora), Barbugli (80' Kozoduj), Sawicki, Tuliszka (76' Marek), Klimczuk (65' Kotow), Gnabasik (56' Laszczyk), Jurkiewicz, Szymański

żółte kartki: Odra x 6 -  Gnabasik, Elwart,  Czranecki, Marek, Sawicki, Jurkiewicz

czerwona kartka: Odra 72' (za 2 żółte)

TABELA

Trener Robert Wilczyński:

Niestety dobra seria się skończyła w Opolu. Nie potrafiliśmy się dostosować do warunków i stylu gry przeciwnika, któremu wystarczyła determinacja, by nas pokonać. Mimo, że mieliśmy dogodne sytuacje na zdobycie bramek to nie zdobyliśmy nawet punktu. Jesteśmy po tym meczu wszyscy źli i rozczarowani. Oby to  przełożyło się na grę i pozytywny wynik w następnym meczu.

Centralna Liga Juniorów U17 – 20.kolejka

Arka Gdynia U17 - Zagłębie Sosnowiec 0:2 (0:1)

Bramki: 14’, 52’

Arka U17: Derc - Wiśniewski (65’ Greiberg), Ptach (60’ Pasternacki), Kowalski (80’ Wierciszewski), Trzyński, Wyszomierski, Kaczmarek, Klockowski (65’ Bień), Strugała (70’ Zaremba), Piasecki (65’ Małkowski), Śmigielski (80’ Ziółkowski)

TABELA

Trener Krzysztof Janczak:

Niestety notujemy drugą porażkę z rzędu i rywale nam uciekają. Przed nami teraz trzy niezwykle ważne  mecze, w których musimy i możemy zdobyć komplet punktów, chcąc powalczyć o bezpieczną lokatę.