Kliknij, aby wyświetlić pełną wersję strony




ARKA GDYNIA SSA - PIERWSZY ZESPÓŁ



Sztab szkoleniowy

Janusz Świerad
Janusz Świerad
Asystent trenera

Maciej Kędziorek
Maciej Kędziorek
II Trener

Jakub Frydrych
Jakub Frydrych
Asystent trenera

Jarosław Krupski
Jarosław Krupski
Trener bramkarzy

Krystian Czapiewski
Krystian Czapiewski
Fizjoterapeuta

Jordan Kordykiewicz
Jordan Kordykiewicz
Fizjoterapeuta

Filip Żmijewski
Filip Żmijewski
Fizjoterapeuta

Marek Latos
Marek Latos
Specjalista odnowy biologicznej

Dawid Musiał
Dawid Musiał
Trener przygotowania motorycznego i diagnostyki

Paweł Bednarczyk
Paweł Bednarczyk
Mened?er klubu



Bramkarze

Daniel Kajzer
Daniel Kajzer
Numer: 22

Kacper Krzepisz
Kacper Krzepisz
Numer: 30

Bartosz Przybysz
Bartosz Przybysz
Numer: 34



Obroncy

Haris Memić
Haris Memić
Numer: 3

Jan Hošek
Jan Hošek
Numer: 4

Luis Valcarce
Luis Valcarce
Numer: 14

Paweł Sasin
Paweł Sasin
Numer: 18

Adam Danch
Adam Danch
Numer: 26

Damian Ślesicki
Damian Ślesicki
Numer: 28

Michał Marcjanik
Michał Marcjanik
Numer: 29

Jakub Wawszczyk
Jakub Wawszczyk
Numer: 46



Pomocnicy

Christian Aleman
Christian Aleman
Numer: 7

Marcus da Silva
Marcus da Silva
Numer: 8

Juliusz Letniowski
Juliusz Letniowski
Numer: 10

Kamil Mazek
Kamil Mazek
Numer: 11

Adam Deja
Adam Deja
Numer: 16

Fabian Hiszpański
Fabian Hiszpański
Numer: 17

Mateusz Młyński
Mateusz Młyński
Numer: 20

Dawid Markiewicz
Dawid Markiewicz
Numer: 31

Mikołaj Łabojko
Mikołaj Łabojko
Numer: 35

Mateusz Stępień
Mateusz Stępień
Numer: 37

Mateusz Żebrowski
Mateusz Żebrowski
Numer: 77



Napastnicy

Artur Siemaszko
Artur Siemaszko
Numer: 9

Kacper Skóra
Kacper Skóra
Numer: 21

Maciej Rosołek
Maciej Rosołek
Numer: 39




ARKA GDYNIA SSA - PIERWSZY ZESPÓŁ



Sztab szkoleniowy

Janusz Świerad
Janusz Świerad
Asystent trenera

Maciej Kędziorek
Maciej Kędziorek
II Trener

Jakub Frydrych
Jakub Frydrych
Asystent trenera

Jarosław Krupski
Jarosław Krupski
Trener bramkarzy

Krystian Czapiewski
Krystian Czapiewski
Fizjoterapeuta

Jordan Kordykiewicz
Jordan Kordykiewicz
Fizjoterapeuta

Filip Żmijewski
Filip Żmijewski
Fizjoterapeuta

Marek Latos
Marek Latos
Specjalista odnowy biologicznej

Dawid Musiał
Dawid Musiał
Trener przygotowania motorycznego i diagnostyki

Paweł Bednarczyk
Paweł Bednarczyk
Mened?er klubu



Bramkarze

Daniel Kajzer
Daniel Kajzer
Numer: 22

Kacper Krzepisz
Kacper Krzepisz
Numer: 30

Bartosz Przybysz
Bartosz Przybysz
Numer: 34



Obroncy

Haris Memić
Haris Memić
Numer: 3

Jan Hošek
Jan Hošek
Numer: 4

Luis Valcarce
Luis Valcarce
Numer: 14

Paweł Sasin
Paweł Sasin
Numer: 18

Adam Danch
Adam Danch
Numer: 26

Damian Ślesicki
Damian Ślesicki
Numer: 28

Michał Marcjanik
Michał Marcjanik
Numer: 29

Jakub Wawszczyk
Jakub Wawszczyk
Numer: 46



Pomocnicy

Christian Aleman
Christian Aleman
Numer: 7

Marcus da Silva
Marcus da Silva
Numer: 8

Juliusz Letniowski
Juliusz Letniowski
Numer: 10

Kamil Mazek
Kamil Mazek
Numer: 11

Adam Deja
Adam Deja
Numer: 16

Fabian Hiszpański
Fabian Hiszpański
Numer: 17

Mateusz Młyński
Mateusz Młyński
Numer: 20

Dawid Markiewicz
Dawid Markiewicz
Numer: 31

Mikołaj Łabojko
Mikołaj Łabojko
Numer: 35

Mateusz Stępień
Mateusz Stępień
Numer: 37

Mateusz Żebrowski
Mateusz Żebrowski
Numer: 77



Napastnicy

Artur Siemaszko
Artur Siemaszko
Numer: 9

Kacper Skóra
Kacper Skóra
Numer: 21

Maciej Rosołek
Maciej Rosołek
Numer: 39