Komplet punktów dla juniorów

Pomorska Liga Juniorów Starszych - 11. kolejka:

Arka Gdynia - WIerzyca Starogard Gd. 2:0 (2:0)

RELACJA

Mecz lidera Pomorskiej Ligi Juniorów Starszych z ostatnią drużyną w tabeli, był jednostronnym pojedynkiem, w którym dominacja naszego zespołu we wszystkich elementach gry była widoczna. Żółto-niebiescy nie dali przeciwnikowi żadnych możliwości na skuteczną grę. Jedynym mankamentem było skuteczne tworzenie sytuacji bramkowych pod bramką przeciwnika. W pierwszej połowie jedynie dwie sytuacje zostały zamienione na bramki dla naszej drużyny. W 17 minucie po uderzeniu Grzegorza Kowalskiego z 30 metrów prowadzili gdynianie 1:0. Druga bramka to skuteczne wykończenie akcji zespołowej przez Damiana Bakuna. Ten sam zawodnik mógł zdobyć kolejne dwie bramki, jednak przegrał pojedynki sam na sam z bramkarzem gości.
W drugiej połowie drużyna Wierzycy skoncentrowała się wyłącznie na brutalnej grze, czego efektem były dwie czerwone kartki (po dwóch żółtych), po jednej dla każdej z drużyn.
Nasza drużyna natomiast nie mogąc sobie poradzić z ciągłymi faulami gości, przerywającymi każdy groźniejszy atak, nie stworzyła żadnej sytuacji do strzelenia gola. Wynik 2:0 utrzymał się więc do końca spotkania.
Nasz zespół po 11. kolejkach nadal pozostaje liderem Pomorskiej Ligi Juniorów Starszych.

Kolejny mecz juniorzy starsi rozegrają 28.10.2006 (sobota) o godz. 11:00 z Gryfem 95 Słupsk. Mecz odbędzie się w Gdyni.

Maciej Cieślik

Pomorska Liga Juniorów Młodszych - 11. kolejka:

Arka Gdynia - WIerzyca Starogard Gd. 2:1 (0:1)

RELACJA

W jedenastej kolejce Pomorskiej Ligi Juniorów Młodszych sezonu 2006/2007 drużyna Arki Gdynia wygrała z Wierzycą Stargard Gdański2:1. Pierwsza połowa to wyrównana gra i strata bramki przez nasz zespół po indywidualnym błędzie. Po przerwie żółto-niebiescy osiągnęli przewagę, czego efektem były dwie bardzo efektowne bramki Łukasza Trojanowskiego, zdobyte w odstępie zaledwie 4 minut. Cieszy dobra gra młodych arkowców oraz zdobyte trzy punkty.

Kolejny mecz juniorzy młodsi rozegrają w sobotę 28.10.2006 w Gdyni z Gryfem 95 Słupsk o godz 13:15. Zapraszamy.