Kliknij, aby wyświetlić pełną wersję strony

2025-10-10  - Źródło: własne

Mamy przyjemność poinformować o kontynuowaniu współpracy z firmą TRACTA INVESTMENTS sp. z o.o. , która pozostaje Sponsorem Arki Gdynia. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie w sezonie 2025/26!
 
 Jak prezentuje się nasz Sponsor? Zapraszamy do artykułu!
 




TRACTA INVESTMENTS sp. z o.o. funkcjonuje od roku 2014 - pierwotnie jako spółka akcyjna, a następnie została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Głównym przedmiotem działalności Spółki jest obecnie:
 
- wynajem powierzchni magazynowych
- wynajem powierzchni biurowych

Wieloletnie doświadczenie w branży logistycznej, celnej i magazynowej pozwoliło wypracować zasady, dzięki którym jesteśmy blisko potrzeb naszych Najemców:

- Bezpieczeństwo prezentowane poprzez dbałość o infrastrukturę oraz bezpieczeństwo Najemców w zakresie przestrzeni oraz powierzonych towarów – nasze obiekty są monitorowane, a dostępy ściśle rejestrowane,
- Elastyczność - modernizujemy i unowocześniamy nasze zasoby zgodnie z potrzebami jakie stawia i determinuje sytuacja rynkowa oraz sami Klienci,
- Sprawna dostęp - do obsługi w procesie najmu zaangażowane jest licencjonowane biuro nieruchomości, które doskonale porusza się w zasobach spółki, sprawnie obsługuje transakcje, które dla klientów są bezkosztowe.

W zasobach Spółki znajdują się:

- Magazyny - magazyny wysokiego składowania, magazyny na towary sypkie oraz ponadgabarytowe zlokalizowane w pobliżu portu Gdańsk i węzła komunikacyjnego Gdańsk Południe.
- Place - centrum magazynowe wraz z placami utwardzonymi oraz możliwością składowania towarów sypkich, zlokalizowane w centrum przemysłowej dzielnicy Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie Portu.
- Biura - komfortowe, umeblowane przestrzenie biurowe w nowoczesnym budynku, w pełni wyposażone, z dużymi przeszkleniami, do dyspozycji najemców sale spotkań, zaplecza kuchenne, urządzenia biurowe

TRACTA INVESTMENTS to dobry adres na biznes!

 





Zapraszamy do odwiedzenia strony tracta.com.pl