TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.05.2023

Karol Czubak Piłkarskim Orłem kwietnia

"Piłkarskie Orły” to ranking piłkarski, który debiutował w 2022 roku. Na Stadionie Miejskim w Gdyni drugie wyróżnienie w postaci okolicznościowego medalu otrzymał Karol Czubak. Wygrał on także ranking we wrześniu.

 

Karol okazał się bezkonkurencyjny w skali całej Polski i województwa. Napastnik Arki wygrał kwietniowy plebiscyt Piłkarskich Orłów dzięki zdobyciu pięciu bramek. Wyprzedził Marca Guala z ekstraklasowej Jagiellonii Białystok oraz Mateusza Baszaka z czwartoligowego zespołu Karkonosze Jelenia Góra.

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/orly_kwiecien_136e3d07ead94d565db4d9787672647e.jpg

 

Co miesiąc wydawnictwo Polska Press (wydawca m,.in. Dziennika Bałtyckiego) wyłania najlepszego strzelca miesiąca zarówno w skali ogólnopolskiej, jak i wojewódzkiej oraz najlepszą strzelczynię miesiąca w skali kraju. 

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/3O5A6095_516cef42c8efefae7ab8e1cef68a09d6.jpg

 

Okolicznościowe medale wręczył dzisiaj  Karolowi redaktor Szymon Szadurski  z Dziennika Bałtyckiego.

 

W rankingu uwzględniane są bramki strzelone w roku kalendarzowym przez piłkarzy i piłkarki grających w polskich klubach na poziomie Ekstraklasy, Ekstraligi I, II, III ligi oraz Pucharze Polski, a także europejskich pucharach, a zdobyte bramki są pomnożone przez odpowiedni współczynnik.

 

Gole Czubaka w rankingu Piłkarskich Orłów pomnożono z obowiązującym przelicznikiem 1,75 punktów dla 1 ligi. Tym samym jego wynik wyniósł 8,75 czyli dokładnie o 0,75 lepiej niż dorobek Marca Guala z Jagiellonii Białystok, który w kwietniu wykończył hat-trickiem Wisłę Płock.

 

 

Partnerem merytorycznym rankingu jest Polski Związek Piłki Nożnej, a patronatem honorowym został on objęty przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 

Więcej o rankingu TUTAJ

 

Karolowi gratulujemy i życzymy zdobycia tytułu króla strzelców 1 ligi!

 

tr

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia