TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.02.2021

Michał Molenda z dłuższą umową i wypożyczeniem

Michał Molenda podpisał nowy kontrakt. Umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2023 roku. Jednocześnie Arka zawarła umowę wypożyczenia młodego bramkarza do KKS Kalisz na okres do 30 czerwca 2021 roku.

 

 

Urodzony 17 marca 2001 roku w Gdańsku bramkarz uczestniczył już wcześniej w treningach pierwszego zespołu Arki i występował w rozgrywkach CLJ U18 (sezon 2018/19).

 

 

 

W sezonie 2019/20 był wypożyczony do Raduni Stężyca. Po powrocie jesienią 2020 roku został włączony ponownie do kadry I zespołu. 

 

Bardzo się cieszę, że kolejny zdolny bramkarz, po Kacprze Krzepiszu, przedłuża kontrakt z Arką Gdynia. Naszym celem jest jeszcze lepsze przygotowanie Michała do rywalizacji w pierwszym zespole Arki. Wierzę, ze podczas wypożyczenia do drugoligowego KKS Kalisz powalczy o miejsce miedzy słupkami i zdobędzie niezbędne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości – mówi Michał Kołakowski, prezes Arki Gdynia. 

 

Powodzenia "Moli"!

 

tr

 

 

PRZEKAŻ 1 %!

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia