W poniedziałek wyjazd do Gniewina

15 maja 2020

W poniedziałek wyjazd do Gniewina

Kończy się pierwszy tydzień przygotowań, które rozpoczęły się w większych grupach.

Jednocześnie to pierwszy okres mikrocyklu z trenerem Ireneuszem Mamrotem na pokładzie Arki oraz nowymi asystentami.

Jutro wszyscy trzej szkoleniowcy przejdą po raz drugi test na obecność COVID -19.

Stosowne testy przeszli także nowi członkowie sztabu medycznego.

Dzisiaj zawodnicy trenowali na bocznym boisku Gdyńskiego Centrum Sportu.

W poniedziałek wyjazd do Gniewina-image

Najpierw była rozgrzewka ogólnorozwojowa, a po niej ćwiczenia siłowe. Następnie trenerzy zarządzili gry na utrzymanie oraz schematy rozegrania akcji wraz z ćwiczeniami strzeleckimi.

W poniedziałek wyjazd do Gniewina-image

Jutro zespół będzie trenować jeszcze w Gdyni, a poniedziałek jak informowaliśmy zespół wyjedzie na tygodniowe zgrupowanie do Gniewina.

Drużyna będzie zajmowała wydzielone piętro Hotelu Mistral Sport i będzie ono tylko do jej dyspozycji z osobnym wejściem i dedykowaną windą. Cała przestrzeń hotelowego SPA będzie także na wyłączność drużyny. Zagwarantowane będzie bezpieczeństwo sanitarne i prowadzona będzie systematyczna dezynfekcja sprzętu i pomieszczeń.

tr

Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy