TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.12.2012

Rozwiązanie świątecznego konkursu! Mateusz Trybocki z żółto-niebieskim zestawem gadżetów.

Od dnia dzisiejszego miało ruszyć głosowanie na naszym  Oficjalnym profilu na portalu Twitter na najlepszą z tapet, który powinny spłynąć od nas do końca 14. dnia grudnia. Z racji tego, że do konkursu została zgłoszona tylko jedna praca, to właśnie ona wygrywa nasza świąteczną zabawę!

 

 

Autorem projektu jest Mateusz Trybocki, który zgarnia pełną pulę nagród tj. zestaw gadżetów kibica i publikację pracy na Oficjalnej stronie internetowej klubu. Praca naszego uczestnika można obejrzeć poniżej, a wkrótce także w galerii tapet w dziale "Strefa kibica" na naszym portalu.

 

 

autor: Mateusz Trybocki 

 

Tłumaczymy sobie, że zainteresowanie konkursem jest wynikiem małej popularności serwisu Twitter.com. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości nasze zabawy będa cieszyły się wiekszym zainteresowaniem.

 

Zwycięzcę konkursu prosimy o kontakt e-mail pod adresem t.miklaszewicz@arka.gdynia.pl w celu ustalenia szczegółów odbioru nagrody, a wszystkich pozostałych kibiców zachęcamy do odwiedzenia profilu!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia