TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.05.2012

Nasi rywale w liczbach: Wisła Płock

Czy za „Arkowcami” już wszystko co najgorsze? Przekonamy się w sobotę w spotkaniu z Wisłą Płock. Po ostatnich spotkaniach trudno doszukiwać się pozytywów w grze żółto - niebieskich. Najbliższym rywalem Arki będzie zespół walczący o utrzymanie w 1 lidze. Wisła Płock zajmuje 14 miejsce z 34 punktami na koncie, od strefy spadkowej „Nafciarzy” dzieli zaledwie 1 punkt.

 

Bilans spotkań Wisła Płock w sezonie 2011/2012: 9 zwycięstw  – 7 remisów – 14 porażek
U siebie: 5 zwycięstw – 3 remisy – 7 porażek
Na wyjeździe: 4 zwycięstwa – 4 remisy – 7 porażek

 

Podopieczni Libora Pali w tym sezonie zgromadzili 34 punkty w 30 ligowych spotkaniach. „Nafciarze” niewiele lepiej radzą sobie na własnym stadionie, gdzie zdobyli o 2 punkty więcej niż na wyjeździe. U siebie wygrali 5 spotkań i 3 zremisowali. Wśród porażek na własnym stadionie jest ta z 14 kolejki ze spotkania z Arką. Wtedy żółto- niebiescy wygrali 2:0, a bramki zdobyli Piotr Kuklis i Tomasz Jarzębowski. W meczach wyjazdowych Wisła ma po 4 remisy i zwycięstwa. W ostatnich dwóch kolejkach „Nafciarze” zdobyli 1 punkt remisując z KS Polkowice 2:2.

 

Bilans bramek: 36 strzelonych – 41 straconych
U siebie: 17 strzelonych – 18 straconych
Na wyjeździe: 19 strzelonych – 23 straconych

 

Statystyki bramek:

Bramki zdobyte z akcji: 34                                      Bramki stracone z akcji: 37
Bramki zdobyte z rzutów karnych: 2                      Bramki stracone z rzutów karnych: 4
Bramki zdobyte- samobójcze: 0                              Bramki stracone samobójcze: 0
Bramki strzelone w 1. połowie: 16                          Bramki stracone w 1. połowie: 22
Bramki strzelone w 2. połowie: 20                          Bramki stracone w 2. połowie: 19

 

Bilans bramkowy Wisły Płock jest ujemny. Zarówno na własnym stadionie jak i na wyjeździe płocczanie mniej bramek strzelają niż tracą. U siebie zdobyli 17 bramek, przy 18 straconych. Co ciekawe 19 zdobytych bramek na wyjeździe jest jednym z lepszych wyników w lidze. Nie dały one jednak takiej ilości punktów jak chociażby Kolejarzowi Stróże, który zdobył 18 bramek a wywalczył na wyjeździe aż 30 punktów. Z rzutów karnych podopieczni Libora Pali zdobyli 2 bramki, natomiast stracili 4. „Nafciarze” więcej bramek zdobywają w drugich częściach spotkań, odwrotnie jest w przypadku bramek traconych.

 

Czasy strzelonych bramek:                                       

Minuty

Ilość bramek

0-15

2

15-30

5

30-45

8

45-60

4

60-75

5

75-90

11

 

Czasy straconych bramek:

Minuty

Ilość bramek

0-15

5

15-30

7

30-45

9

45-60

6

60-75

5

75-90

8

 

Jeżeli chodzi o czasy zdobywanych bramek to najskuteczniejszy zespół Libora Pali jest w końcówkach spotkań - 11 bramek. Najmniej bramek zdobyli w pierwszych kwadransach spotkań – 2 gole. Najwięcej bramek „Nafciarze” stracili w ostatnich kwadransach pierwszych połów – 9 bramek. Najmniej straconych bramek – po 5 goli, padło w pierwszych kwadransach meczów oraz drugich kwadransach drugich części spotkań.

 

Statystyki zawodników:

 

Najwięcej minut na boisku:

 

Ariel Jakubowski – 2471 minut (28 spotkań),

Łukasz Nadolski – 2397 minut (27 spotkań),

Krzysztof Kamiński – 2160 minut (24 spotkania).

 

Najlepsi strzelcy:

 

Kamil Biliński – 10 bramek,

Ricardinho - 9 bramek,

Joao Paulo - 5 bramek.

 

Najostrzej grający:

 

Ariel Jakubowski – 8 żółtych kartek (czerwona po dwóch żółtych),

Artur Wyczałkowski – 7 żółtych kartek,

Patryk Kamiński – 6 żółtych kartek (czerwona po dwóch żółtych).

 

Najwięcej minut na boisku w barwach Wisły Płock spędził doświadczony obrońca Ariel Jakubowski – 2417 minut. Drugi w tej klasyfikacji jest Łukasz Nadolski, a trzeci Krzysztof Kamiński. Najskuteczniejszym zawodnikiem jest Kamil Biliński, zdobywca 10 bramek dla „Nafciarzy”. Drugim najskuteczniejszym strzelcem jest brazylijski pomocnik Ricardinho, a trzeci także Brazylijczyk Joao Paulo. Najostrzej grającym jest Ariel Jakubowski z 8 żółtymi kartkami na koncie. Drugi jest Artur Wyczałkowski, a trzeci Patryk Kamiński.

 

Do zakończenia sezonu pozostały 4 kolejki, w których mamy nadzieję że „Arkowcy” pokażą lepszą grę i zaczną wygrywać. W sobotę rywalem będzie zespół, który walczy o utrzymanie i będzie liczył na punkty zdobyte przy Olimpijskiej. Pozostaje wierzyć, że po ponad miesiącu żółto-niebiescy rozstrzygną spotkanie na swoją korzyść.

 

opracował: Sebastian Jędrzejewski
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia