TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.12.2011

Ekstraklasa.net wybiera jedenastkę rundy jesiennej w Ekstraklasie i 1. lidze.

Za nami runda jesienna na boiskach T-Mobile Ekstraklasy i 1. ligi. Nie zabrakło pięknych widowisk i zaskakujących rozstrzygnięć, a ligowe zmagania wypromowały także nowych bohaterów. Z grona piłkarzy żółto-niebieskich nominację dostali Damian Krajanowski, Sławomir Mazurkiewicz, Piotr Kuklis i Marcin Radzewicz. Głosujcie i wybierzcie najlepszych!

 

Przez całą rundę w redakcyjnym gronie wybieraliśmy najlepsze jedenastki poszczególnych kolejek. Wielu zawodników było ich stałymi bywalcami, inni błyszczeli tylko momentami. Nie zapomnieliśmy wyróżnić także obiecujących graczy, którzy wnieśli do Ekstraklasy i 1. ligi nową jakość.

 

Ostateczny wybór najlepszej „jedenastki” rundy jesiennej pozostawiamy naszym czytelnikom. Redakcja Ekstraklasa.net nominowała grupę zawodników na każdej pozycji, spośród których wybierzecie tego najlepszego.

 

Głosować można przez Facebookowy przycisk "Lubię to", lub SMS. Jeśli zdecydujecie się na tą drugą opcję i wysyłając do nas wiadomość ciekawie uzasadnicie swój wybór, możecie zgarnąć atrakcyjną nagrodę - Walkman Sony NWZ-E453R!

 

Plebiscyt trwa do 15 stycznia 2012.

 

Głosujcie w serwisie Ekstraklasa.net,  http://ekstraklasa.net/11rundy

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia