TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

24.09.2011

Trenerzy po meczu: Za błędy się płaci.

Piotr Rzepka (Bogdanka):

 

- Abstrahując od wyniku to była to uczta piłkarska, tak wiele się dzialo. Chłopacy pokazali charakter, graliśmy na wyjeździe i musieliśmy gonić wynik. Były chwile zwątpienia, ale czekaliśmy na swoje szanse i je wykorzystaliśmy. Cieszy mnie duże zaangażowanie moich zawodników, bo to dało nam dziś punkt..

 

Petr Nemec (Arka):

 

-Mogę się z tym zgodzić, że zaangażowania po obu stronach nie brakowało, moi chłopcy też bardzo chcieli, ale popełniali spore błędy. Za brak dyscypliny w obronie się płaci. My mogliśmy jeszcze ten mecz wygrać, ale takie błędy w I lidze nie mogą się zdarzać. Jarzębowski musiał trochę odetchnąć po dwóch meczach, bo wcześniej przez cztery miesiące nie grał w piłkę i dzisiaj musiał odpocząć. Kowalski zszedł, bo sam prosił już o zmianę. Nie wiem, jakie cele mają moi zawodnicy, ale ja chcę grać o te najwyższe. Wciąż jest nad zawodnikach ogromna presja i nie każdy sobie z nią dobrze radzi.

 

Notował: Skubi 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia