TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.10.2011

Arka na Twitterze!

Już jakiś czas temu Arka uruchomiła obok strony oficjalnej, kanału RSS i oficjalnego profilu na portalu Facebook także kolejny kanał komunikacji z kibicami. Wystartował oficjalny profil Arki Gdynia na społecznościowym serwisie Twitter. 

Wiedząc jak mocno rozwijają się portale społecznościowe, jaki jest ich zasięg informacyjny  i jak dużą popularność w krótkim czasie zyskał nasz profil na Facebook'u stwierdziliśmy, że Arki nie może zabraknąć także na Twitterze. Liczymy, że kolejne, oficjalne konto tak samo szybko zyska popularność .
 
"Twitter.com to serwis społecznościowy udostępniający usługę mikroblogowania umożliwiającą użytkownikom wysyłanie oraz odczytywanie tak zwanych tweetów. Tweet to krótka, nieprzekraczająca 140 znaków wiadomość tekstowa wyświetlana na stronie użytkownika oraz dostarczana pozostałym użytkownikom, którzy obserwują profil np. Arki."

Zapraszamy do śledzenia oficjalnego konta Arki Gdynia na Twitter.com: Arka Gdynia SSA ( https://twitter.com/#!/arkagdyniassa )

Obsługą konta w głównej mierze zajmie się Tomasz Mikłaszewicz, ale mamy nadzieję, że twórcami tego profilu będą wszyscy fani Arki!
 
 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia