TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.08.2011

List otwarty kibiców. Pytanie do Stowarzyszenia.

W związku z ukazaniem się "Listu Otwartego" kibiców, podpisanego  m.in. przez oficjalnego partnera klubu - Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki, Przewodniczący Rady Nadzorczej w imieniu władz klubu wystosował pismo do Prezesa SKGA.

 

Oto pełna treść pisma przekazanego do siedziby Stowarzyszenia:

 

 

Gdynia, 19.08.2011

 

Sz.P.

Prezes

Mariusz Jędrzejewski

Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki

 

W dniu dzisiejszym na kilku portalach internetowych ukazał się „List Otwarty” środowisk kibicowskich gdyńskiej Arki. Ponieważ zawarte w nim zarzuty kierowane do osób pracujących w klubie w wielu miejscach nie są  oparte na faktach, a wręcz przeciwnie na licznych kłamstwach i oszczerstwach , kierujemy do Pana Prezesa pytanie czy rzeczywiście Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki było współautorem w/w listu i podpisały go osoby uprawnione do jego reprezentowania.

 

Władze klubu wyrażają zdziwienie iż wieloletnia współpraca ze  Stowarzyszeniem mającym możliwość pozyskiwania  na bieżąco wszelkich informacji o sytuacji w klubie skutkuje  podpisaniem listu w którym znajdują się wspomniane wcześniej liczne nieprawdziwe insynuacje. W związku z powyższym prosimy Pana Prezesa  o pilną odpowiedź.

 

Z poważaniem

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Witold Nowak
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia