TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.07.2011

Nowa drużyna, stroje i ... piłki!

Podczas wczorajszej prezentacji drużyny hostessy zaprezentowały nowe stroje firmy Adidas, w których dzięki współpracy z naszym partnerem technicznym firmie Red Box grać będzie nasz zespół.

 

Tak jak podawaliśmy wcześniej stroje podczas spotkań w Gdyni będą w zestawieniu: żółta koszulka - niebieskie spodenki - żółte getry. Na wyjazdach w przypadku podobieństwa do barw gospodarzy możliwe są wszystkie warianty zestawienia (np. całe żółte, całe niebieskie itd) .

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_4858_kopia_8de5c35d9ad997bbe02506b339f3e245.jpg

 

 

 

Zdjęcia kadry w nowych koszulkach do obejrzenia TUTAJ.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_8869_kopia_3e5c1cd878181fe4abf8e500bbdc5fd0.jpg

 

 

 

Koszulki są już do nabycia w Fan Shopie na stadionie. Cena koszulki z herbem -  99 pln, a z pełnym brendingiem - 139 pln.

 

Obok nowych strojów nasi zawodnicy grać będą w Gdyni także nowymi piłkami. W I lidze zespół wybiera sam i Arka zdecydowała się na nową piłkę ADIDAS SPEEDCELL, którą zaprezentowano na dzisiejszej konferencji prasowej.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_8951_kopia_cdb02523ed0d867368c1d0bf4bd3ddce.jpg

 

 

Jak czytamy na stronie jednego z dystrybutorów: 

 

Piłka  SPEEDCELL została skonstruowana przy użyciu zupełnie nowej, przełomowej technologii. Osiem trójwymiarowych formowanych sferycznie paneli z tworzyw EVA i TPU po połączeniu harmonijnie otacza wewnętrzny szkielet.


Rowki Aero tworzą wyraźną fakturę na powierzchni piłki. Profil Grip’n’Groove otacza całą piłkę i zapewnia jej optymalną aerodynamikę. Te zintegrowane rowki gwarantują bezkonkurencyjną charakterystykę lotu, dzięki czemu jest to najbardziej stabilna i najdokładniejsza piłka w historii firmy adidas.

 

Przełomowe parametry piłki SPEEDCELL zostały potwierdzone w kompleksowych badaniach porównawczych na Uniwersytecie w Loughborough w Anglii i w niezliczonych testach w tunelu aerodynamicznym oraz laboratorium futbolowym adidas w Scheinfeld (Niemcy).


Od czasu wprowadzenia „gęsiej skórki” w piłce używanej podczas ostatnich Mistrzostw Europy mikrofaktura powierzchni nowej piłki także przeszła widoczną metamorfozę.

 

SPEEDCELL ma futurystyczną fakturę charakteryzującą się fantastyczną przyczepnością, która gwarantuje piłkarzom pełną kontrolę nad piłką przy każdej pogodzie.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_4141_kopia_5738162c032c67f52ab038592ad4d731.jpg

 

 

Oby ta nowa technologia pomogła naszym piłkarzom  w zdobywaniu pięknych bramek na stadionie przy Olimpijskiej.

 

tr

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia