TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.05.2011

W przerwie meczu: Michał blisko Toyoty!

Podczas przerwy w meczu Arka - Lechia mieliśmy pokaz freestyle'u footballowego w wykonaniu 21 - letniego Kamila oraz tradycyjnie konkurs strzałów do tabliczek (z otworami na piłkę) zawieszonych na bramce.

 

Kamil to m.in. uczestnik Mistrzostw Europy w 2010 roku. Pokazał znakomite panowanie nad piłką, świetne układy nad którymi ćwiczy co najmniej po 2 godziny dziennie. Takich umiejętności nie powstydziliby się niejedni zawodowcy.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/derby_16_13353ceb876dd792bca90e6bc309f561.jpg

 

 

Prawdziwe show strzałów dał jednak chwilę potem  jeden z dwóch uczestników konkursu sms-owego - Michał. On jako pierwszy z uczestników (drugim był Pan Tomek) z pełnym impetem najpierw trafił w środek pierwszej tablicy lekko ją uszkadzając, natomiast strzał w drugi cel niemal całkowicie go pozbawił pierwotnej formy. Tym samym Michał stanął przed szansą wygrania Toyoty IQ - jako pierwszy uczestnik w historii. Trzeci strzał w najmniejszy cel był jednak niecelny, a więc skończyło się na wygranym karnecie i kwocie 500 pln. 

 

Gratulujemy! Michał na pewno nie zapomni tego dopingu jaki towarzyszył mu podczas oddawania trzeciego strzału.

 

Zachęcamy podczas kolejnych spotkań do wysyłania sms-ów i uczestniczenia w naszym konkursie! Toyota czeka!

 

Sponsorem naszego konkursu jest TOYOTA ANRO TRADE!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia