TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.04.2011

Zawodnicy po meczu

Paweł Zawistowski (Arka): - To był fatalny mecz w naszym wykonaniu, nie mam nic na nasze usprawiedliwienie. W niczym nie przypominaliśmy zespołu, który wygrał z Cracovią. Taki występ jak dziś nie ma prawa się już powtórzyć. Mogę obiecać kibicom, że w derbach z Lechią zagramy zupełnie inaczej, będziemy walczyć absolutnie na 100% i nie powtórzymy dzisiejszej katastrofy. Miałem swoją szansę na trafienie, ale to było już przy wyniku 3:0. Dziś po prostu nie podjęliśmy rękawicy i to nie ma prawa już się powtórzyć.

 

Adrian Mierzejewski (Polonia): - Zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie, najważniejsze że znowu „na zero” z tyłu. Kokoszka i Jodłowiec świetnie z tyłu czyścili, a naszym zadaniem było strzelać z przodu i to się udało.

 

 

Rafał Siemaszko (Arka): - Co tu dużo mowić, to był kompletnie nieudany mecz. Nic nam nie wychodziło. Polonia grała w piłkę, a my tylko za nimi biegaliśmy. Wstyd mi za mój dzisiejszy występ. Obrona Polonii była nie do przejścia, bezbłędna, za każdym razem dwa kroki przed nami.

 

 

Arkadiusz Skubek

Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia