TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.04.2011

Statystyka meczu Polonia Warszawa - Arka. Bez strzału w I połowie.

Na podstawie relacji w Orange Sport podajemy podstawowe statystyki meczowe, natomiast w momencie otrzymania pełnej analizy spotkania z systemu "Matchviewer" przedstawimy dodatkowe najciekawsze liczby ilustrujące jego obraz.

 

W najczarniejszych scenariuszach nikt nie spodziewałby się tak wysokiej porażki po ubiegłotygodniowej wygranej z Cracovią. Z drugiej strony Polonia pokazała, że zbytni optymizm przed meczem z nią był nieco na wyrost gdyż "Czarne koszule" wreszcie grają na miarę oczekiwań swojego Prezesa i zmierzają pewnie ku miejscu dającemu prawo gry w europejskich pucharach. 

 

Na pewno na przebieg meczu wpływ miała druga bramka "do szatni" stracona z rzutu karnego, którego nawet nie było wg. oceny kamer i komentatorów Orange Sport. Jak wiemy biednemu wiatr w oczy...

 

Ten mecz już jednak za nami. Sytuacja w tabeli nie zmieniła się. Coraz pewniejsze wydaje się to iż meczem sezonu będzie spotkanie w Gdyni z Polonią Bytom chociaż to najważniejsze dla kibiców odbędzie się 1 maja o 17.30. Przełamanie i punkty w derbach przydałyby się bardzo dla odbudowania wiary i opuszczenia wreszcie strefy spadkowej. Przed świętami niestety się nie udało.

 

Arka tym razem fatalnie spisała się w ofensywnie, gdzie w I połowie nie oddała żadnego strzału. Jak podsumował postawę zespołu po meczu Paweł Zawistowski coś takiego nie może się powtórzyć w meczu przeciwko Lechii.

 

Jest to niedopuszczalne - dobitnie stwierdził załamany pomocnik Arki.

 

Denis Glavina otrzymał czwartą żółtą kartkę w sezonie i nie zagra przeciwko Lechii.

 

Polonia W.- Arka

 

 

 Bramki 4/20
 Strzały 16/67/0
 Celne 11/41/0
 Niecelne 5/26/ 0
 Rzuty rożne
 5/26/4
 Faule 19/812/6
 Spalone 2/01/1
 Żółte kartki
 1/14/0
 Czerwone kartki
 00

 

statystyki: mecz/po 1 połowie

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia