TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.02.2011

Pomoc dla Maćka! Nie bądż obojętny!

Wielu kibiców poruszyła historia Maćka, 9 letniego chłopca mieszkającego w dzielnicy Pogórze Górne, który mimo tego, że jest jeszcze dzieckiem opiekuje się ciężko chorymi rodzicami.

 

O wzruszającej historii rodziny Konstanskich dowiedzieliśmy się między innymi z programu TVP1 "Celownik". Okazało się, że Maciek jest kibicem Arki. Obok tej sprawy nie mogliśmy przejść obojętnie. Błyskawicznie powstał temat na  forum, kibiców gdyńskiej Arki gdzie kibice sami zaczęli zgłaszać chęć pomocy małemu wielkiemu człowiekowi! Udało się skontaktować z rodzicami chłopca. Do akcji włączyło się Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki oraz nasz Klub.


Dzięki Wam, drodzy Kibice, Maciek ma możliwość spełnienia swoich marzeń. Zasiadł on na trybunach nowego stadionu podczas meczu otwarcia Arka Gdynia - Beroe Stara Zagora! Razem z opiekunem dostał też karnet na całą rundę. Zapewnimy mu również transport i opiekę podczas meczów. Planujemy też inne niespodzianki dla chłopca i rodziny!

 

  

Dla wszystkich, którzy chcą pomóc finansowo Maćkowi i jego rodzicom podajemy numer konta:


Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki
ul. Olimpijska 5,  81-538 Gdynia
w tytule proszę wpisywać "Mały Wielki Człowiek"
BZWBK 47 1090 1102 0000 0001 1420 6669

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,124396,title,Wzruszajaca-historia-dzielnego-9-latka---zobacz-film,wid,13115231,komentarz.html?ticaid=1bcb2

 

http://sport.trojmiasto.pl/9-latek-pomaga-rodzicom-na-wozku-Kibice-wspieraja-Arka-Rugby-n45676.html 

 

 

więcej na: www.arkowcy.pl

zdjęcie: Wojciech Sz. - Arkowcy.pl 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia