TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.11.2010

Godzina na boisku i w drogę do Bytomia po trzy punkty!

Punktualnie o 10.30 wyruszył z ul. Olimpijskiej autokar z piłkarzami i sztabem szkoleniowym Arki w daleką podróż na Górny Śląsk. Zanim jednak Arkowcy po raz drugi w przeciągu ostatnich dwóch tygodni udali się w ten rejon Polski, blisko godzinę spędzili na ostatnim treningu na bocznym boisku GOSiR.

Podobnie jak wczoraj, Grzegorz Witt znów sporo uwagi poświęcił przygotowaniu szybkościowemu naszych piłkarzy. Poza tym nie zabrakło ćwiczeń ogólnosprawnościowych i kilku minut poświęconych na grę głową.Wkrótce potem trener Pasieka zarządził 15-minutową grę wewnętrzną, jak zwykle na skróconym boisku. Tym razem składów, na które podzielił swoich podopiecznych gdyński szkoleniowiec, nie podamy, lecz możemy zdradzić, że większych niespodzianek nie odnotowaliśmy. Cieszyć może z pewnością niezła forma strzelecka zaprezentowana podczas dzisiejszej gierki – czas najwyższy przełamać niemoc zdobywania bramek na obcych boiskach!Ostatnim akcentem piątkowych zajęć były dośrodkowania z bocznych stref boiska i wykańczanie ich strzałami na bramkę. Żółto-niebiescy ponownie potwierdzili dobrą dyspozycję w tym elemencie, bo trójka naszych bramkarzy musiała uwijać się jak w ukropie po celnych uderzeniach kolegów z pola. Wśród golkiperów zabrakło dziś Michała Szromnika, który wraz z Krystianem Żołnierewiczem udał się do Sulejówka na konsultację szkoleniową kadry U-18 prowadzonej przez Władysława Żmudę. Dwaj nasi młodzi piłkarze będą tam przebywać do 17-go listopada, a dzień wcześniej będą mieli szansę na występ przeciwko swoim rówieśnikom z Anglii, gdyż na ten dzień przewidziane jest spotkanie towarzyskie w Wycombe.Zanim piłkarze zeszli do szatni, dwóch z nich postanowiło jeszcze oddać kilka prób z jedenastu metrów. Piłkę na wapnie układał Paweł Zawistowski oraz Tadas Labukas. Ich skuteczność była stuprocentowa, więc o wykonanie tego elementu podczas meczu powinniśmy być spokojni.Kadra na mecz Polonią Bytom przedstawia się następująco:

Bramkarze:
33 Norbert Witkowski
39 Hieronim Zoch

Obrońcy:
2 Ante Rozic
8 Michał Płotka
13 Piotr Robakowski
20 Emil Noll
22 Marciano Bruma
23 Maciej Szmatiuk

Pomocnicy:
7 Paweł Zawistowski
31 Paweł Czoska
10 Marcin Budziński
19 Miroslav Bożok
37 Wojciech Wilczyński

Napastnicy:
11 Tadas Labukas
19 Giovani Vemba Duarte
21 Joseph Mawaye
26 Rafał Siemaszko
27 Mirko Ivanovski

SkubiPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia