TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.11.2010

Piłkarz rundy: Joseph Mawaye - wejście smoka!

Trwa nasz konkurs na pilkarza rundy. Na podstawie wyników sond pomeczowych prowadzimy klasyfikację zawodników Arki w poszczególnych meczach.

Klasyfikacja prowadzona jest przez rundę jesienną (15 kolejek bez meczu z Wisłą w grudniu). Na tym spotkaniu piłkarz nr 1 otrzyma Puchar "Najlepszy piłkarz rundy jesiennej".

Punkty (5,4, 3,2,1) przyznawane są pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone są między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; 1,5pkt, itd.)

W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji meczowej decyduje większa liczba otrzymanych punktów (bez zaokrąglenia - co dają wyniki procentowe), a w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

W podsumowaniu po meczu z Koroną nie punktował żaden z pięciu czołowych zawodników naszej klasyfikacji. To oznacza jednak, że grę w Arce "ciągnie" większa liczba graczy, a o kilku można mówić w kategoriach spełnianej pomału realizacji oczekiwań kibiców i sztabu szkoleniowego.

Kolejny raz punktowali strzelcy bramek dla Arki: Paweł Zawistowski i Tadas Labukas. Bliski zdobycia gola w meczu był także Emil Noll świetnie włączający się w akcje ofensywne, a pośrednią asystę przy drugiej bramce dla Arki miał Marcin Budziński.

Jednak ich wszystkich w odczuciu wielu obserwatorów jak i głosujących w naszej sondzie przyćmił Joseph Mawaye!. Jego gra w tym meczu, asysta do Labukasa, zaangażowanie zostały zauważone i docenione, a wygrana po pierwszym rozegranym w całości meczu (wcześniej głównie symboliczne minuty za wyjątkiem 67 min. z Lechem i 84 min. w Lubinie) w naszej sondzie na piłkarza meczu to było prawdziwe "wejście smoka!" . Ważna jest także jakość pokazanej gry.Zbliżony odsetek punktów zdobył wcześniej Denis Glavina, ale w związku z tym że w nieco przedłużonym głosowaniu uczestniczyła rekordowa ilość kibiców to na jednego piłkarza w meczu oddano po raz pierwszy taką liczbę głosów! Dokładnie było ich 600!

Gratulując "Józkowi" mamy nadzieję i życzymy mu aby punktował po takiej grze w kolejnych meczach, a już w Bytomiu zdobył swoją pierwszą bramkę w lidze dla żółto-niebieskich!

Klasyfikacja meczu z Koroną:

1. Joseph Mawaye - 40% - 5 pkt
2. Tadas Labukas - 18% - 4 pkt
3. Paweł Zawistowski - 12% - 3 pkt
4. Marcin Budziński - 8% - 2 pkt
5. Emil Noll - 5% - 1 pkt.

Łącznie 1502 głosy

Klasyfikacja po 12 meczach:

1. Norbert Witkowski - 37 pkt
2. Mirko Ivanovski - 25 pkt
3. Denis Glavina - 21,5 pkt
4. Miroslav Bożok - 18 pkt
5. Marciano Bruma - 16,5 pkt.
6. Tadas Labukas - 14,5 pkt
7. Paweł Zawistowski - 14 pkt
8. Emil Noll - 8,5 pkt
9. Ante Rozic - 7,5 pkt
10. Michał Płotka - 5,5 pkt
11. Joseph Mawaye - 5 pkt
12.13. Maciej Szmatiuk, Marcin Budziński- po 3 pkt
14.Rafał Siemaszko - po 1 pkt

Dziękujemy za oddane głosy!

tomrybPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia