TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.09.2010

Wygraj bilety na mecz z Polonią Warszawa!

Wygraj bilety na mecz z Polonia Warszawa w konkursie organizowanym przez portal SportoweFakty.pl - naszego partnera medialnego.

Pytanie konkursowe: Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Arki z Polonią Warszawa?

SMS z poprawną odpowiedzią o treści SFAKTY ARKA Twoja_Odpowiedź Twoje_Imię_Nazwisko Twój_e-mail (np. SFAKTY ARKA 4:4 Jan Kowalski abc@abc.pl) należy wysłać na numer 7101.

Koszt SMS-a to 1 zł + VAT.

Konkurs trwa do środy (29.09) do godz. 22.00. Wyniki losowania
trzech wejściówek portal poda tego samego dnia po godz. 22.00, a zwycięzcy otrzymają e-maila z informacją o sposobie odbioru biletów.

Z jednego numeru telefonu można wysłać dowolną ilość SMS-ów. Każdy SMS z poprawną odpowiedzią zwiększa Twoją szansę na wygraną! Zapraszamy do zabawy!

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejny bilet można wygrać w tradycyjnym konkursie sponsorowanym przez Akademię Prawa Jazdy.

Wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@akademiaprawajazdy.pl z dokładnym wynikiem spotkania Ekstraklasy Cracovia Kraków - Arka Gdynia. Spośród osób, które nadeślą poprawny wynik rozlosowany zostanie jeden bilet na jeden z kolejnych meczów Arki w Gdyni. Liczą się tylko e-maile wysłane do 25 września do godziny 18:15. Każdy uczestnik może wysłać tylko jednego e-maila. Regulamin konkursu dostępny na stronie www.akademiaprawajazdy.pl.

Rozwiązanie konkursu najpóźniej 28 września. Nagroda do odebrania w biurze Akademii Prawa Jazdy przy ulicy Świętojańskiej 68/3 (nad EMPiKiem - II piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 10-17, sobota w godz. 10-13, tel. 58 661 11 11. Powodzenia!

--------------------------------------------------

5 biletów można wygrać w tradycyjnej zabawie na oficjalnym koncie Arki na portalu Facebook. Po szczegóły zapraszamy na Facebook - profil Arka Gdynia SSA.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia