TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.09.2010

Piłkarz rundy: Miro najlepszy z Widzewem, Denis prowadzi.

Przypominamy, że od tej rundy na podstawie wyników sond pomeczowych prowadzimy klasyfikację zawodników Arki na podstawie ilości oddanych głosów kbiców.

Klasyfikacja prowadzona będzie przez rundę jesienną (15 kolejek bez meczu z Wisłą w grudniu). Na tym spotkaniu najlepszy piłkarz otrzyma Puchar "Najlepszy piłkarz rundy jesiennej".

Punkty (5,4, 3,2,1) przyznane będą pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone będą między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; 1,5pkt, itd.)

W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

Mecz z Widzewem zakończył się remisem i tym razem w największym stopniu kibice docenili grę Miroslava Bożoka. On pierwsze punkty zdobył za występ w Lubinie, gdzie "zadebiutował" w środku formacji pomocy. Z Widzewem trener Dariusz Pasieka wystawił tam Miro od początku, a ten odpłacił mu znakomitą, docenioną także przez kibiców grą.

W tej chwili mam pozytywne oceny gdyż grając z boku nie byłem zbyt często "z piłką". Gdy gram na środku mam szanse więcej się pokazać, dlatego zdecydowanie lepiej to wygląda. Na pewno ta pozycja mi odpowiada, ale o wszystkim decyduje trener i będę grał tam gdzie on wskaże. Nie mam nic przeciwko temu aby z Jagiellonią także grać w środku. Dziękuję kibicom za głosy i postaram się znowu ich nie zawieść. - podsumował swój występ i wygraną na zawodnika meczu z Widzewem Miroslav Bożok.Doceniono tradycyjnie solidny występ Denisa Glaviny , który został samodzielnym liderem. Punktował po raz pierwszy strzelec wyrównującej bramki Maciej Szmatiuk , a punktów nie zdobyli Marciano Bruma i Mirko Ivanovski.

Klasyfikacja meczu z Widzewem:

1. Miroslav Bożok - 24% - 5 pkt
2. Denis Glavina - 17% - 4pkt
3. Maciej Szmatiuk - 12% - 3 pkt
4. Norbert Witkowski, Tadas Labukas 7% - po 1,5 pkt.

Łącznie 945 głosów

Klasyfikacja po 5 meczach:

1. Denis Glavina - 17,5 pkt
2. Norbert Witkowski - 15 pkt.
3. Mirko Ivanovski - 11 pkt
4. Marciano Bruma - 10,5 pkt.
5. Miroslav Bożok - 7,5 pkt
6. Paweł Zawistowski - 6 pkt
7.Tadas Labukas - 3,5 pkt
8.Maciej Szmatiuk - 3 pkt
9. Rafał Siemaszko - 1 pkt

Dziękujemy za oddane głosy!

trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia