TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.08.2010

Karnety, bilety i 1000 zł - konkursy przed meczem z Górnikiem.

Będziesz w sobotę na meczu z Górnikiem Zabrze? Wyślij SMS o treści arka.gol pod numer 7238 i przy odrobinie szczęścia możesz wygrać karnet na rundę wiosenną oraz 1000 zł w gotówce.

Konkurs odbędzie się w przerwie meczu.

By wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS o treści arka.gol na numer 7238 spośród osób, które wysłały SMS zostaną wylosowane 3, które wezmą udział w konkursie (otrzymają SMS z informacją, że zostały wylosowane). Osoby te powinny zgłosić się do punktu sprzedaży programu (przy wejściu na trybuny) tuż po gwizdku kończącym pierwszą połowę.

Zasady konkursu są następujące - w bramce zostaną umieszczone 3 cele, w które należy trafić piłką z punktu oznaczającego rzut karny. Trafienie w największy cel umieszczony na środku bramki gwarantuje wygranie karnetu i daje przepustkę do strzału o 200 zł. Trafienie w drugie koło daje możliwość oddania strzału w najmniejszy cel i wygrania 800 zł. Łącznie można wygrać karnet i 1000 zł w gotówce!

SMSy można wysyłać do 40 minuty pierwszej połowy.
Oczywiście by wziąć udział w konkursie należy być na meczu. Zapraszamy na
spotkanie Arka Gdynia - Górnik Zabrze!.

koszt SMS to 2,44 zł

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Wygrać można także bilet w konkursie organizowanym przy wspólnie z Akademią Prawa Jazdy.

Zasady zabawy są bardzo proste. Wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@akademiaprawajazdy.pl z dokładnym wynikiem spotkania Ekstraklasy Arka Gdynia - Górnik Zabrze. Spośród osób, które nadeślą poprawny wynik rozlosowany zostanie jeden bilet na jeden z kolejnych meczów Arki w Gdyni. Liczą się tylko e-maile wysłane do 14 sierpnia do godziny rozpoczęcia spotkania. Każdy uczestnik może wysłać tylko jednego e-maila. Regulamin konkursu dostępny na stronie www.akademiaprawajazdy.pl.

Rozwiązanie konkursu najpóźniej 25 sierpnia. Nagroda do odebrania w biurze Akademii Prawa Jazdy przy ulicy Świętojańskiej 68/3 (nad EMPiKiem - II piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 10-17, sobota w godz. 10-13, tel. 58 661 11 11. Powodzenia!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne bilety do wygrania są w konkursie na klubowym kanale Facebook - Arka Gdynia SSA. Zapraszamy.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia