TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.05.2024

Żółto-niebieski Dzień Dziecka z Arką Gdynia

Czeka nas niedziela piłkarskich emocji! Przed kulminacyjnym momentem dnia, a więc spotkaniem Arki Gdynia z GKS-em Katowice, odbędą się aktywności z okazji Dnia Dziecka.
 


Wystartujemy już o 9:00, kiedy to na naturalnej murawie boiska A Gdyńskiego Centrum Sportu rozegra się Śledzik Cup 2024. Dziesięć drużyn z okolicznych i zaprzyjaźnionych klubów stanie w szranki, by zgarnąć laury w turnieju organizowanego z okazji zbliżającego się dnia dziecka. Zagrają zespoły z rocznika 2014 i młodszych. Zawody potrwają do 12:30.
 
Na uczestników czekają żółto-niebieskie pamiątki. Wszystkie zespoły zostaną też nagrodzone w przerwie meczu Arki z GKS-em przy obecności pełnych trybun.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do gorącego dopingu!
 
Współorganizatorami turnieju są: AP KP Gdynia oraz Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki w ramach Projektu Kibice Razem Arka Gdynia.
 
*** 
 
 
Kolejną z atrakcji będzie festyn zorganizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Gdyńskiej Arki. Zlokalizowany przed trybuną Górka dostarczy masę radości!

Będą: 
- dmuchańce,
- wata cukrowa i popcorn,
- malowanie twarzy.

Startujemy od 13:00 i będziemy dla Was do pierwszego gwizdka. Zapraszamy! 
 
***

 
 
Przed i w trakcie niedzielnego meczu Arki Gdynia z GKS-em Katowice trwać będą również warsztaty z pierwszej pomocy skierowane dla dzieci. Przeprowadzi je Centrum Ratownictwa.

Warsztaty potrwają od 13 do 16:30. Namiot Centrum Ratownictwa zlokalizowany będzie w sektorze rodzinnym na trybunie GOSiR.

Wyspecjalizowani ratownicy pokażą, jak reagować w sytuacji zagrożenia. Wszystko ubrane w łatwy i przystępny dla najmłodszych przekaz.
 
  • Rozpoznawanie zagrożenia i wzywanie pomocy (numery alarmowe).
  • Jak zachować się w sytuacji zagrożenia i gdzie szukać pomocy?
  • Rozmowa z dyspozytorem służb ratunkowych.
  • Ocena poszkodowanego, udrożnienie dróg oddechowych, ocena oddechu.
  • Resuscytacja (uciski klatki piersiowej).
  • Ułożenie pacjenta w pozycji bocznej (starsze dzieci).
 
Na uczestników czekają: naklejki MOC ratowania życia, długopisy strzykawki, notesy, a także... mały łakoć. Zachęcamy do uczestnictwa!
 
Do zobaczenia na meczu, Arkowcy! Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia