TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.05.2024

RATO Industrial Solutions Partnerem Arki Gdynia

Mamy przyjemność poinformować o podpisaniu umowy współpracy z firmą RATO Industrial Solutions, która została Partnerem Klubu. Dziękujemy za okazane zaufanie!
 
 Jak prezentuje się nasz Partner? Zapraszamy do artykułu!
 


RATO Industrial Solutions to dynamicznie rozwijająca się firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań zapewniających niezawodność maszyn w zakładach przemysłowych. Klientom oferuje nie tylko najnowsze technologie, ale także wiedzę i doświadczenie. RATO Industrial Solutions wielokrotnie uzyskało prestiżowe wyróżnienia, jak np. Gazela Biznesu dla najbardziej dynamicznych małych i średnich firm.
 

Działalność RATO to dwa filary - w dziale Techniki Smarno-Olejowej zajmuje się kompleksową obsługą naszych klientów w zakresie szeroko rozumianego utrzymania ruchu. Zapewnia wysoko specjalistyczne produkty do ochrony układów olejowych przed zanieczyszczeniami. W gamie produktów znajdują się najwyższej jakości środki smarne, produkty warsztatowe, środki czyszczące, kleje i silikony oraz smarownice automatyczne. Oprócz kompleksowej oferty produktowej nasz Partner wspiera klientów w rozwiązywaniu problemów i dzieli się wiedzą oraz doświadczeniem – właśnie dlatego stworzył Akademię RATO oferującą międzynarodowe szkolenia.

Drugim filarem jest dział uszczelnień mechanicznych – oferujący szeroki wybór uszczelnień mechanicznych dedykowanych do sprężarek, mieszalników, mieszadeł do ścieków, pomp zatapialnych, głębinowych oraz próżniowych. Dzięki wsparciu wyspecjalizowanych doradców techniczno-handlowych nasza pomoc w przypadku nagłych awarii jest natychmiastowa – od doboru odpowiedniego uszczelnienia, po wysyłkę do klienta.
 

 

 
Zapraszamy do odwiedzenia strony rato.pl

 

Facebook
Instagram
Twitter/X
Linkedin

 

Witamy na pokładzie Arki Gdynia!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia