TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.04.2024

Eco Containers z grupy Balticon Partnerem Arki

Mamy przyjemność poinformować o podpisaniu umowy współpracy z firmą ECO CONTAINERS, z grupy BALTICON, która została Partnerem Klubu w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dziękujemy za okazane zaufanie!
 
 Jak prezentuje się nasz Partner? Zapraszamy do artykułu! 
 

 
ECO CONTAINERS, z grupy BALTICON, to lider w sprzedaży, wynajmie i modyfikacjach kontenerów morskich oraz magazynach self storage. 
 
 

Dostarczamy przyjazną dla środowiska przestrzeń kontenerową w przystępnych cenach. Wspieramy upcykling kontenerów, których miliony rocznie są wycofywane z użytku. Poprzez wykorzystanie materiałów odnawialnych oraz technologii energooszczędnych w produkcji i szereg inicjatyw, podnosimy kwestie zrównoważonego rozwoju. 
 
 
 
GRUPA BALTICON to zespół ekspertów od logistyki kontenerowej - depoty, terminal, transport, agencja celna oraz sprzedaż i wynajem kontenerów.   
 
 
 
Działalność rozpoczęta w 1990 roku dziś ma formę międzynarodowej grupy kapitałowej ze spółkami w Polsce, Niemczech i Hiszpanii oraz centralą w Gdyni.
 
 


 
 
Witamy w żółto-niebieskiej rodzinie! #ArkaRazem 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia