TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.03.2024

Akademia Dietetyki Sportowej Partnerem Klubu

Mamy przyjemność poinformować o podjęciu współpracy z Akademią Dietetyki Sportowej (ADS), która została Partnerem Klubu. Rozpoczynając od sezonu 2023/2024, mamy nadzieję wspólnie budować coraz większą świadomość dotyczącą żywienia wśród młodych sportowców.
 
 https://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Zdje%CC%A8cie_3_a0d21f306cbdfa3d7f627a48a65f6f29.jpg
 
Akademia Dietetyki Sportowej (ADS) została powołana w 2017 roku i jest innowacyjnym projektem łączącym teorię i praktykę żywienia sportowców. Akademia zajmuje się szkoleniami, konsultacjami i doradztwem z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Projekt wychodzi naprzeciw wymaganiom sportowców, klubów sportowych, dietetyków, trenerów docierając do najświeższych i najrzetelniejszych informacji naukowych oraz wdrażając je w codzienną praktykę treningową.
 
 https://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Zdje%CC%A8cie_4_0ccf19a3cabb1427b858678fdba417b6.jpg

Nasz zespół tworzą eksperci – dietetycy sportowi współpracujący z klubami oraz zawodnikami indywidualnie. Akademia organizuje pomiary składu ciała, wykonuje analizy utraty elektrolitów w pocie, ocenia poziom nawodnienia w czasie rzeczywistym oraz po treningu oraz tworzy szkolenia i kreatywną edukację. W ofercie znajduje się oferta konsultingowa dostosowana do indywidualnych potrzeb sportowców.
 
https://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Zdje%CC%A8cie_1_4ba0838d3ae964e6a314ad73522d79c9.jpg

Edukacja jest dla nas przede wszystkim misją zrodzoną z pasji do sportu i żywienia. Dzięki ADS sportowcy wiedzą co jeść, aby zachować zdrowie, wzmocnić działanie procesu treningowego, uchronić się przed kontuzjami i osiągać dobre wyniki sportowe.
  
Witamy w drużynie Arki! #ArkaRazemPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia