TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.02.2024

Firma Zemar Partnerem Premium Klubu

Miło nam poinformować o przedłużeniu współpracy z firmą ZEMAR Kody Kreskowe Sp. z o.o., która pozostaje Partnerem Premium Klubu w 2024 roku!

 Zapraszamy do odwiedzenia mediów społecznościowych firmy Zemar! 

 

 

 

 

Firma ZEMAR od ponad 20 lat jest producentem etykiet i taśm termotransferowych. Jest też dystrybutorem sprzętu i oprogramowania niezbędnego w procesie znakowania produktów.  Lata spędzone w branży, olbrzymie zaangażowanie właściciela w śledzeniu trendów i potrzeb klientów, uczestnictwo w międzynarodowych targach, konferencjach i szkoleniach pozwoliły rozwinąć się do tego stopnia, iż firma jest w stanie wyprodukować etykiety w każdej technologii na nowoczesnych maszynach od największych światowych producentów

 

 

 
 

Od 2016 roku cała produkcja działa w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania Jakością. System ten zapewnia, że wytworzone etykiety, taśmy TTR oraz oferowane usługi objęte są takimi certyfikatami jak BRC, ISO 9001:2015 i FSC. Wraz z przystąpieniem do certyfikacji i utrzymywaniem jej co roku na najwyższych ocenach, firma ZEMAR gwarantuje, że oferowane produkty są nie tylko najwyższej jakości, ale są też bezpieczne i przyjazne środowisku naturalnemu.

 

 

 
 

 JUŻ DZIŚ SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

 

 

Etykiety

 

 

 Zapraszamy wszystkich sympatyków Klubu, i nie tylko, do współpracy i korzystania z usług naszego Partnera Premium! 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia