Kacper Krzepisz odchodzi do Podbeskidzia

11 stycznia 2024

Kacper Krzepisz odchodzi do Podbeskidzia

Na zasadzie transferu definitywnego Arkę Gdynia na Podbeskidzie Bielsko-Biała zmienia bramkarz Kacper Krzepisz.

Urodzony w Gdyni wychowanek piłkarskich struktur Arki, całą dotychczasową karierę związany był z żółto-niebieskimi. Do zespołu z Centralnej Ligi Juniorów trafił z SI Arki w lipcu 2015.

Na debiut w pierwszej drużynie czekał do 25 września 2018 roku - zagrał całe spotkanie w wygranym 3:0 meczu 1. rundy Fortuna Pucharu Polski przeciwko Śląskowi Świętochłowice.

Po raz ostatni Krzepisz między słupkami bramki Arki pojawił się w tym sezonie - w dogrywce wygranego 3:1 meczu Fortuna Pucharu Polski z Polonią Bytom.

Łącznie zagrał w 62 meczach, wpuścił 72 gole, a w 20 grach zachował czyste konto. Dla żółto-niebieskich wybronił też pięć z 12 rzutów karnych. Zagrał również w finale Fortuna Pucharu Polski 2021, kiedy to Arkowcy mierzyli się z Rakowem Częstochowa (1:2).

Rundę wiosenną 24-latek spędzi w Bielsku-Białej, gdzie będzie bronił barw Podbeskidzia.

Dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze, Krzepo!

Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy