TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.11.2023

Olaf Kobacki piłkarzem października!

Olaf Kobacki uzyskał dziewięć głosów i został wybrany piłkarzem października. Laureat nagrody wskaże cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł.

 

Arka Gdynia w ostatnich tygodniach prezentuje niesamowitą formę.  Wygrała cztery mecze z rzędu. Duża w tym zasługa Olafa Kobackiego, który wpisał się na listę strzelców w meczach z Resovią Rzeszów i Wisłą Płock. Z kolei w spotkaniu przeciwko Zniczowi Pruszków zanotował asystę. Dzięki dobrej dyspozycji żółto-niebiescy awansowali na 4. miejsce w ligowej tabeli.

 

W głosowaniu udział wziął panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Zwycięzca głosowania internautów otrzymał 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte było 1 punkt.

 

Olaf Kobacki uzyskał 9 głosów ekspertów, Angel Rodado zdobył 8 głosów (4 głosy ekspertów i 4 z głosowania kibiców), Tomasz Neugebauer 4 głosy, natomiast Nemanja Mijusković 2 głosy, a Arkadiusz Najemski 1 głos.

 

 


 

 

 BILETY NA MECZ ARKA GDYNIA - PODBESKIDZIE

 

 

img

 

 

 img

 

https://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/sledz-nas-na-yt_39b3a318dae3ffc91fbbf44d78f7e986.jpg
  
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia