TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.05.2023

Energa z Grupy ORLEN Sponsorem Meczu z ŁKS-em

Mamy przyjemność poinformować, że Energa z Grupy ORLEN została Sponsorem Meczu Arki Gdynia z ŁKS Łódź! Nasz Sponsor Oficjalny zdecydował się jeszcze mocniej zaangażować w ostatni mecz sezonu 2022/2023 rozgrywany w Gdyni!

Energa wspiera pomorski sport. Kibicujemy żółto-niebieskim w drodze do Ekstraklasy 

Energa z Grupy ORLEN jest jednym z czterech największych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce.  Już ponad 40 proc. prądu sprzedawanego klientom pochodzi z odnawialnych źródeł energii.  Jako część koncernu multienergetycznego, Energa prowadzi działania wpisujące się w Strategię Grupy ORLEN do 2030, w której priorytetem są przedsięwzięcia zmierzające do rozwoju i wykorzystania odnawialnych źródeł energii, nisko- i zeroemisyjnych.  
 
 

Wszędzie tam, gdzie spółka prowadzi swoją działalność biznesową, stara się odpowiadać także na potrzeby lokalnych społeczności. Energa jest m.in. aktywnym mecenasem sportu. W 2023 r. została Oficjalnym Sponsorem Klubu Arka Gdynia, ale wspiera także kilkanaście innych inicjatyw piłkarskich na obszarze swojego działania. To kluby sportowe, akademie piłkarskie i stowarzyszenia, m.in w Bydgoszczy, Grudziądzu, Elblągu, Gdańsku, Kartuzach czy Słupsku.
 
Przypominamy, że Energa z Grupy ORLEN jest Sponsorem Oficjalnym Arki Gdynia. Logotyp naszego Sponsora widnieje między innymi na strojach zawodników 1. zespołu, jak i drużyn juniorskich żółto-niebieskich. Dziękujemy za okazane zaufanie oraz wsparcie w kulminacyjnym momencie bieżącego sezonu! 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia