TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.04.2023

Ryszard Wieczorek trenerem Arki

61-letni szkoleniowiec Ryszard Wieczorek został nowym trenerem Arki Gdynia. Na stanowisku zastąpi Hermesa Nevesa Soaresa. Podpisana umowa obowiązywać będzie do końca sezonu.

Najwięcej spotkań w roli szkoleniowca odnotował w klubie, w którym rozpoczynał karierę trenerską - Odrze Wodzisław (101 spotkań - wszystkie w Ekstraklasie). Istotną rolę odegrał również w tegorocznym półfinaliście Pucharu Polski - KKS Kalisz. Miejscowy KKS w latach 2019-2021 prowadził w 71 grach, z którym zrobił awans do 2. Ligi, a następnie dotarł do finału baraży. Rundę jesienną obecnego sezonu spędził w Polonii Bytom, z którą zdobywał średnio 2,18 pkt/mecz.
 

 Nie boję się wyzwań. Jestem tak długo trenerem, tak długo pracowałem na różnym poziomie, że to dodatkowa adrenalina. Chcę dotrzeć do zawodników i zdiagnozować, gdzie z ich perspektywy jest problem, że w ostatnim okresie nie wygrywają, a tracą bramki w końcówce. Zdaję sobie sprawę, że nie będzie łatwo. Wiem, jakie w Gdyni są oczekiwania, ale zrobię wszystko, by w te minimum osiem spotkań wykonać taką pracę, by Arka znalazła się w Ekstraklasie  przyznaje nowy szkoleniowiec.

Decyzja o przyszłości dotychczasowego pierwszego trenera  Hermesa zapadnie w najbliższych dniach. Na chwilę obecną, na mocy postanowień kontraktu, wrócił on do pełnienia obowiązków asystenta.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia