TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.03.2023

Firma MGJ Partnerem Młodej Arki

Mamy przyjemność poinformować o przedłużeniu współpracy z firmą "MGJ", Partnerem Młodej Arki na rundę wiosenną sezonu 2022/2023!
 
MGJ Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się od 1995 roku firma rodzinna. Produkuje suchą tarcicę liściastą nieobrzynaną na rynek krajowy i zagraniczny. W Polsce jesteśmy liderem w produkcji tarcicy liściastej w grubościach 26-70 mm w gatunkach: buk, dąb, jesion, brzoza, klon i olcha. MGJ „Drewno dla profesjonalistów” to rzetelność, powtarzalna jakość tarcicy oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.
 
 
Do produkcji tarcicy firma podchodzi z najwyższą starannością, począwszy od pozyskania surowca, poprzez przetarcie aż do procesu suszenia. Dumą firmy jest nowoczesny park maszynowy, w którego skład wchodzą 4 traki oraz 24 komory suszarnicze, co umożliwia nam przetarcie 50 tys. M3. Wysoka jakość tarcicy połączona z kompleksową obsługą klienta zaowocowały uznaniem w środowisku biznesowym.
 
 
Firma MGJ stawia na jakość, której potwierdzeniem jest zaufanie i uznanie wśród szerokiej gamy odbiorców. Jej atutami są profesjonalizm, zaangażowanie, kompleksowa obsługa oraz wysokie standardy procesu produkcyjnego. Dzięki sprawnej organizacji produkcji, sprzedaży i transportu firma produkty dostarcza na czas i w każde miejsce.
 
 
W firmie szczególnie dba się o wartości rodzinne, takie jak zaufanie i odpowiedzialność. Te wartości przekładają się na wewnętrzne funkcjonowanie oraz otoczenie lokalne MGJ. Firma działa dynamicznie, ale rozważnie, a jej celem jest stabilny wzrost powiązany ze zrównoważonym rozwojem.
 
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia