TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.03.2023

Edycja limitowana kaszubskich koszulek meczowych

Dzień Jedności Kaszubów, który przypada na 19 marca, to święto mieszkańców naszego regionu, gdynian oraz kibiców Arki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla nich wyjątkowe, dedykowane koszulki meczowe.

W specjalnie przygotowanych kaszubskich trykotach piłkarze dwukrotnie wybiegną na murawy Fortuna 1 Ligi: na domowy mecz z Górnikiem Łęczna (już 13 marca o 18:00) oraz wyjazdowy z Odrą Opole, który przypada dokładnie w Dzień Jedności Kaszubów - 19 marca, 18:00.

Jak wyglądają koszulki?


Czarno-żółta kolorystyka odda barwy flagi kaszubskiej. Czarna koszulka, na której dostrzeżemy żółty herb Arki oraz niebieskie, subtelne elementy, mające zachować obecność żółto-niebieskich barw Klubu na koszulce. Tę rolę wypełni niebieski kołnierzyk, logo partnera Adidas oraz paski na pagonach. Wykończeniem rękawów będą zaś żółto-niebieskie obszycia.
 

Podobnie, jak w koszulkach domowych, herb wykonany został z termoplastycznego poliuretanu. To nowoczesna technologia, dzięki której wykonany element charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, uwzględnia nawet najmniejsze detale.

Na plecach, tuż nad nazwiskiem, które u każdego zawodnika będzie zapisane w języku kaszubskim, ujrzymy charakterystyczny kaszubski wzór, a nad nim napis "KASZËBË".

Startuje sprzedaż!

Koszulki, w których zagrają Arkowcy, możecie mieć w swojej kolekcji. Limitowana liczba 400 sztuk - z puli 465 - wraz z okolicznościowym pudełkiem i certyfikatem dostępna jest w sprzedaży. Pozostałe 65 trafiło do drużyny. Więcej nie będzie! Koszulkę możecie dodatkowo spersonalizować nazwiskiem wybranego piłkarza Arki, które zapisane zostanie w języku kaszubskim. Kup już teraz w Oficjalnym Sklepie Arki Gdynia i na sklep.arka.gdynia.pl.
 
 
 
 
Cena z karnetem: 295 PLN
Cena bez karnetu: 349 PLN  

 
 
Pierwsze dwa dni sprzedaży (9 i 10 marca) przeznaczone są wyłącznie dla osób posiadających karnety na obecny sezon (tutaj obowiązuje limit dwóch koszulek na karnetowicza!). 11 marca kaszubskie meczówki trafią do otwartej sprzedaży. To oznacza, że już w meczu z Górnikiem Łęczna będziecie mogli dopingować żółto-niebieskim w wyjątkowej pamiątce!

W czasie meczu z Górnikiem Łęczna czekać Was będą regionalne atrakcje, a na stadionie zobaczymy i usłyszymy kaszubskie akcenty.
 
 
 
Z racji obchodzenia Dnia Jedności Kaszubów 19 marca, cały kolejny tydzień będziecie mogli świętować razem z Arką. W naszych social media ujrzycie specjalnie dedykowane grafiki w kolorystyce i z elementami kaszubskimi.

Nie czekaj i spraw sobie najlepszy kaszubski prezent!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia