TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.02.2023

Przed meczem: Uniknij kolejek i sprawdź nowe menu!

Już w sobotę o godzinie 17:30 czeka nas ważny mecz z Wisłą Kraków. Zapowiada się wysoka frekwencja, w związku z czym warto przyjść na stadion szybciej, by uniknąć kolejek i skorzystać z nowej oferty gastronomicznej (TU znajdziecie szczegółowe menu). Wszystkie punkty otwarte będą już na 90 minut przed pierwszym gwizdkiem.

 

Na sobotnim spotkaniu spodziewamy się najwyższej w tym sezonie frekwencji, dlatego, aby maksymalnie usprawnić zakup biletów i wejście na stadion, specjalnie dla Was otwieramy dwa dodatkowe okienka w kasie nr 3 (łącznie w kasach nr 2 i 3 otwartych będzie siedem stanowisk) oraz uruchomimy większą liczbę wejść na trybunę "Tory".

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/KASY-W-DNIU-MECZU_891d4293b62d30f18989e9c8e5189777.jpg

 

Kasa nr 2  (pięć stanowisk) to możliwość zakupu biletu

 

Otwarta zostanie o godzinie 10:00 (o godzinie 10:00 otwarte zostanie jedno stanowisko, od 12:00 otwartych będzie pięć stanowisk).  Znajduje się obok Oficjalnego Sklepu Arki Gdynia, w narożniku trybun Olimpijska/Górka. Wszyscy posiadacze karnetów odebrać mogą tutaj swoje wejściówki. W kasie nr 2 zweryfikujesz profil, zakupisz bilet oraz posiadasz możliwość reklamacji.

 

Kasa nr 3 (dwa stanowiska) to możliwość zakupu biletu


Otwarta zostanie o godzinie 12:00.  Znajduje się pod trybuną Olimpijską.  W kasie nr 3 zweryfikujesz profil, zakupisz bilet oraz posiadasz możliwość reklamacji.

 

Kasa nr 4 to możliwość odbioru akredytacji prasowych


Otwarta zostanie o godzinie 16:00. Znajduje się od strony ul. Olimpijskiej przy wejściu VIP/MEDIA. W kasie nr 4 znajduje się punkt odbioru akredytacji prasowych dla wszystkich mediów. 

 

 

 

Mimo podjętych środków zmierzających do maksymalnego skrócenia kolejek do kas i wejść na trybuny, gorąco zachęcamy do wcześniejszego przybycia na Stadion Miejski w Gdyni. Będzie to doskonała okazja do sprawdzenia zupełnie nowego menu, które będzie dostępne w otwartych na 1,5 godziny przed meczem punktach gastronomicznych (SZCZEGÓŁY). Przede wszystkim jednak, dzięki wejściu na stadion z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, unikniecie kolejek do "kołowrotków".

 

Odpowiedzi na wszelkie pytania związane z organizacją meczu tradycyjnie znajdziecie w FAQ: Co, jak i gdzie? Odpowiadamy na pytania przed meczem (KLIKNIJ). 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia