TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kuchnia Wikinga
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.01.2023

Zostań stewardem na meczach Arki

Trwa nabór do pracy w charakterze stewarda podczas meczów na Stadionie Miejskim w Gdyni. Arka Gdynia jeszcze bliżej Ciebie! Stwórz z nami żółto-niebieską społeczność.

Poszukujemy osób, które chcą pomóc przy obsłudze meczów naszej drużyny. Doświadczenie, które możesz nabyć, z pewnością wykorzystasz w przyszłości. Robiąc ten krok, wchodzisz do żółto-niebieskiej rodziny i tworzysz ją razem z nami.

Zgłoś się już dziś! Zapewniamy bezpłatne szkolenie. Po ukończeniu kursu, uczestnicy otrzymają zaświadczenia uprawniające do pracy podczas imprez masowych.

Nie czekaj, zgłoś swoją kandydaturę i prześlij nam CV (zawierające aktualny kontakt telefoniczny i adres e-mail) z dopiskiem "STEWARD" pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@arka.gdynia.pl

Na zgłoszenia czekamy do 29.01.2023 r.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arka Gdynia SA dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na aplikowane przeze mnie stanowisko."Poprzedni Następny

Mapa Strony

|