TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.09.2022

Firma Alekseon Partnerem Młodej Arki

Mamy przyjemność poinformować, że na pokładzie "Młodej Arki" melduje się kolejny Partner! Dziękujemy za zaufanie firmie Alekseon z Gdyni. Jak przedstawia się nasz nowy Partner? Zapraszamy do artykułu.

Alekseon to nowoczesna agencja e-commerce, która buduje skuteczne strategie omnichannelowe i systemy e-commerce pomagając firmom skalować ich biznesy. 

10 LAT POMNAŻANIA DOŚWIADCZEŃ

Na rynku działamy już ponad 10 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg projektów o zasięgu krajowym i europejskim. Nie boimy się wyzwań i do każdego partnera podchodzimy indywidualnie. Chcemy być nie tylko dostarczycielem usług ale przede wszystkim PARTNEREM w biznesie. Sprzedaż krajowa, czy międzynarodowa? Duży e-commerce z zagranicy, czy mniejszy polski? Nie ma rzeczy, która mogłaby nas zaskoczyć! 
 

  DOŚWIADCZENIE W E-COMMERCE

W naszym zespole poza świetnymi Project Managerami i developerami, znajdziesz także osoby, które przez lata piastowały stanowiska E-commerce managerów a także Marketing Managerów. Potrzebujesz wsparcia w zakresie rozwoju sprzedaży – marketplace’y krajowe (allegro) i międzynarodowe (amazon, e-bay), chcesz uporać się z kwestiami podatkowymi? Służymy pomocą. Dzięki własnej wiedzy, a także naszych partnerów biznesowych, jesteśmy w stanie skierować Twój biznes na międzynarodowe wody i dać pewność, że tam nie utoniemy! 
 
Raz jeszcze dziękujemy za okazane zaufanie! #ArkaRazem 

Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia