TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.09.2022

Firma MGJ Partnerem Młodej Arki

Mamy przyjemność poinformować o nawiązaniu współpracy z firmą "MGJ", która została Partnerem Młodej Arki w rundzie jesiennej sezonu 2022/2023! Zapraszamy do prezentacji naszego Partnera oraz skorzystania z jego usług. Jak przedstawia się "MGJ"?

MGJ Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się od 1995 roku firma rodzinna. Produkujemy suchą tarcicę liściastą nieobrzynaną na rynek krajowy i zagraniczny. W Polsce jesteśmy liderem w produkcji tarcicy liściastej w grubościach 26-70 mm w gatunkach: buk, dąb, jesion, brzoza, klon i olcha. MGJ „Drewno dla profesjonalistów” to rzetelność, powtarzalna jakość tarcicy oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.
 

Do produkcji tarcicy podchodzimy z najwyższą starannością, począwszy od pozyskania surowca, poprzez przetarcie aż do procesu suszenia. Naszą dumą jest nowoczesny park maszynowy, w którego skład wchodzą 4 traki oraz 24 komory suszarnicze, co umożliwia nam przetarcie 50 tys. M3. Wysoka jakość tarcicy połączona z kompleksową obsługą klienta zaowocowały uznaniem w środowisku biznesowym.
 
 

Firma MGJ stawia na jakość, której potwierdzeniem jest zaufanie i uznanie wśród szerokiej gamy odbiorców. Naszymi atutami są profesjonalizm, zaangażowanie, kompleksowa obsługa oraz wysokie standardy procesu produkcyjnego. Dzięki sprawnej organizacji produkcji, sprzedaży i transportu nasze produkty dostarczamy na czas i w każde miejsce.
 
 
 
W naszej firmie szczególnie dbamy o wartości rodzinne, takie jak zaufanie i odpowiedzialność. Te wartości przekładają się na wewnętrzne funkcjonowanie oraz otoczenie lokalne MGJ. Działamy dynamicznie, ale rozważnie, a naszym celem jest stabilny wzrost powiązany ze zrównoważonym rozwojem.
 
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia