TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.08.2022

Spółka GAMMA z Tczewa Partnerem Młodej Arki

Partnerem Młodej Arki w tym sezonie pozostaje także Spółka GAMMA - Deweloper o ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego.

 

Od niemal 20 lat Spółka GAMMA buduje dla mieszkańców Tczewa i okolic. Proces zakupu mieszkania zna od podszewki, zarówno z perspektywy sprzedającego, jak i kupującego. Zbudowała niemal 700 mieszkań i lokali usługowych o łącznej powierzchni ponad 35 tysięcy metrów kwadratowych.

 

 

 

 

 

Celem Spółki jest nieustanny rozwój, dlatego w fazie projektowania są już kolejne przedsięwzięcia. W ciągu następnych kilku lat powstanie prawie 30 tysięcy metrów powierzchni lokalowych. Podstawą realizowanych inwestycji jest stosowanie najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz najnowocześniejszych rozwiązań. Istotna dla Spółki jest również dbałość o aspekt estetyczny inwestycji. Przyjemnie mieszka się w dobrze zorganizowanej i miłej dla oka przestrzeni.

 

GAMMA gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że zamieszkasz w miejscu, które stanie się Twoim prawdziwym domem, komfortowym i bezpiecznym.

 

 

undefined

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego Partnera:

 

STRONA WWW 


Facebook.com/DeweloperGAMMA


Instagram.com/GAMMA.TCZEW.PL 

 

 

 ***

 

 

Dziękujemy za zaufanie!

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia