TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.08.2022

Mecz pucharowy z Górnikiem Łęczna 31 sierpnia

W związku z planowanymi transmisjami w Polsat Sport oraz na kanale Łączy Nas Piłka TV, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył terminy rozegrania meczów 1. Rundy Fortuna Pucharu Polski. Arka z Górnikiem Łęczna zagra w środę 31 sierpnia o g. 19.29. Oba zespoły zmierzą się wkrótce w Łęcznej w ramach 6.kolejki 1 ligi. 
 

Polsat Sport:

 

Gospodarz

 

Gość

Dzień

Godzina

1.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

-

Legia Warszawa

30 sierpnia

Wtorek

20.30

2.

Ruch Wysokie Mazowieckie

-

Śląsk Wrocław

31 sierpnia

Środa

16.00

3.

ŁKS Łódź

-

Stal Mielec

31 sierpnia

Środa

20.30

4.

Ruch Chorzów

-

Górnik Zabrze

1 września

Czwartek

20.30

 

Łączy Nas Piłka TV:

5.

Legia II Warszawa

-

Wisła Kraków

30 sierpnia

wtorek

16:15

6.

KKS 1925 Kalisz

-

Widzew Łódź

31 sierpnia

środa

18:15

 
 
Pozostałe terminy do ustalenia przez gospodarzy:
 
 

 

Gospodarz

 

Gość

Dzień

Uwagi

7.

Pogoń Siedlce

-

Chojniczanka Chojnice

30/31 sierpnia

wtorek/środa

Dzień i godzina do ustalenia przez gospodarza

8.

Stegu Start Jełowa

-

Zagłębie Lubin

30 sierpnia

wtorek

Godzina do ustalenia przez gospodarza

9.

Wieczysta Kraków

-

Radunia Stężyca

31 sierpnia

środa

Godzina do ustalenia przez gospodarza

10.

Lechia Dzierżoniów

-

Piast Gliwice

1 września

czwartek

Godzina do ustalenia przez gospodarza

11.

Lechia Zielona Góra

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

30/31 sierpnia

wtorek/środa

Dzień i godzina do ustalenia przez gospodarza

12.

Zawisza Bydgoszcz

-

GKS Tychy

31 sierpnia

środa

Godzina do ustalenia przez gospodarza

13.

Pogoń II Szczecin

-

GKS Katowice

31 sierpnia

środa

Godzina do ustalenia przez gospodarza

14.

Odra Opole

-

Jagiellonia Białystok

1 września

czwartek

Godzina do ustalenia przez gospodarza. UWAGA: W przypadku kolizji z terminarzem 8. kolejki ESA mecz zostanie wyznaczony na środę.

15.

Resovia

-

Miedź Legnica

31 sierpnia

środa

Godzina do ustalenia przez gospodarza

16.

Górnik Polkowice

-

Sandecja Nowy Sącz

31 sierpnia

środa

Godzina do ustalenia przez gospodarza

17.

Stomil Olsztyn

-

Chrobry Głogów

30/31 sierpnia

wtorek/środa

Dzień i godzina do ustalenia przez gospodarza

18.

Stal Rzeszów

-

Korona Kielce

30 sierpnia

wtorek

Godzina do ustalenia przez gospodarza

19.

Bałtyk Gdynia

-

Olimpia Elbląg

30/31 sierpnia

wtorek/środa

Dzień i godzina do ustalenia przez gospodarza

20.

ŁKS Łagów

-

Cracovia

31 sierpnia

środa

Godzina do ustalenia przez gospodarza

21.

Stal Stalowa Wola

-

Puszcza Niepołomice

30 sierpnia

wtorek

Godzina do ustalenia przez gospodarza

22.

GKS Wikielec

-

Zagłębie Sosnowiec

30 sierpnia

wtorek

Godzina do ustalenia przez gospodarza

23.

Skra Częstochowa

-

Wisła Płock

31 sierpnia

środa

Godzina do ustalenia przez gospodarza

24.

RKS Radomsko

-

Radomiak Radom

30 sierpnia

wtorek

Godzina do ustalenia przez gospodarza

25.

GKS Jastrzębie

-

Warta Poznań

31 sierpnia

środa

Godzina do ustalenia przez gospodarza

26.

Polonia Środa Wlkp.

-

Motor Lublin

31 sierpnia

środa

Godzina do ustalenia przez gospodarza

27.

Arka Gdynia

-

Górnik Łęczna

31 sierpnia

środa

Ustalona na g. 19:29

28.

Rekord Bielsko-Biała

-

Chełmianka Chełm

30/31 sierpnia

wtorek/środa

Dzień i godzina do ustalenia przez gospodarza

 
 
 







Poprzedni Następny

Mapa Strony